Pridať inzerát

Retailový predajca / Telekomunikačný poradca

Slovanet, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac(fixná a variabilná zložka mzdy) finančné ohodnotenie závislé od realizovaných obchodných aktivít
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príďte si k nám zarobiť !!!

- aktívne informovanie potenciálnych zákazníkov o produktoch a službách,
- poradenstvo pri výbere služby,
- vedenie obchodných stretnutí, schopnosť presvedčiť zákazníka ku kúpe,
- predaj telekomunikačných služieb podľa produktového portfólia,
- uzatváranie obchodných zmlúv,
- reporting predajných činností.

- predajná činnosť podporená reklamnou kampaňou,
- vysoký potenciál klientov v oblastiach s vlastnou infraštruktúrou,
- predaj kvalitných služieb od veľkej, lokálnej, alternatívnej telekomunikačnej spoločnosti,
- komplexné zaškolenie (hradené firmou),
- stať sa finančne nezávislým,
- so zárobkom 1000€, ťa to naučíme aj bez praxe,
- veľa výhod SLOVANET,
- možnosť zarábať viac ako v iných odvetviach.

Informácie o výberovom konaní

Hľadáte zaujímavú a dynamickú prácu?

Svet IT/telekomunikačných služieb je vám blízky?

Nedostali ste šancu, pretože nemáte prax?

Chcete alebo si potrebujete zarobiť?

Viete komunikovať s ľuďmi a radi spoznávate nové veci?

Príďte k nám, dáme vám šancu uplatniť svoje schopnosti a potenciál.

Príďte si zarobiť uplatnením vlastných zručností.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- energia a chuť pracovať,
- ochota učiť sa nové veci,
- hľadať riešenia, namiesto výhovorky "to nejde...“

Dajte nám o vás vedieť a pošlite nám váš životopis s kontaktnými údajmi na e-mail: hr@slovanet.net, alebo si dohodnite osobné stretnutie na 0915/722 855. Záujemcom, ktorí spĺňajú naše požiadavky podľa profilu sa ozveme a dohodneme si termín osobného pohovoru. Vybraných záujemcov potom bezplatne zaškolíme.

Slovanet, a.s. je jedným z najvýznamnejších hráčov na slovenskom telekomunikačnom trhu. Je celoslovenským poskytovateľom komplexných telekomunikačných služieb pre všetky zákaznícke segmenty – od domácností a menších firiem až po veľké organizácie a korporácie.
Riešenia internetovej komunikácie, dátových služieb, telefonovania, bezpečnosti a zábavy ponúka zákazníkom samostatne alebo v balíkoch.
Stovky významných klientov využívajú komplexné cloudové riešenia od Slovanetu, a tiež služby virtuálnych privátnych sietí, ktoré im poskytujú spoľahlivé a bezpečné dátové prepojenie pobočiek. Formou veľkoobchodnej spolupráce s menšími operátormi rozvíja obchodné aktivity aj v tejto oblasti.

Slovanet, a.s. zabezpečuje aj služby a konzultácie v oblasti bezpečnosti sietí, IT, projektov a budovania LAN aj WAN sietí. Zároveň dodáva príslušný hardvér a softvér, poskytuje servisné služby, poradenstvo a školenia na všetky dodané riešenia.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Zahradnícka 151
82108 Bratislava