Pridať inzerát

Technik dodávateľskej a systémovej kvality

SLOVAKTUAL s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pravenec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac(v závislosti od praxe a znalostí + variabilné zložky mzdy)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca s novými a existujúcimi dodávateľmi, ich hodnotenie, rekvalifikácie
- vybavenie a spracovanie reklamácií, podpora dodávateľov pri analýze chýb
- kontrola a zhodnotenie akčných plánov, 8D protokolov a schválenie navrhovaných opatrení
- audity u dodávateľa, procesné audity podľa platných noriem - kontrola ich zavedenia
- optimalizácia procesov pre zabezpečenie úspory nákladov a efektívneho manažovania reklamácií
- riadenie cieľov a nákladov kvality
- zastrešenie vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly kvality
- definovanie + aktualizovanie kritérií pre kontrolu kvality
- vytváranie dokumentácie pre kvalitu: 8D, PPAP, Control plan
- spolupráca pri analýze príčin nezhôd a navrhovaní riešení pre zamedzenie ich vzniku
- vykonávanie auditov interné, zákaznícke, certifikačné + príprava podkladov
- zaškoľovanie výrobných pracovníkov po reklamácii (Q-alert),
- riadenie odchýliek a zmien pre nakupované diely
- znižovanie nákladov na nekvalitu, redukcia šrotu a zníženie množstva blokovaných
nakupovaných dielov
- aktualizácia a zlepšovanie SMK v súlade s normou ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001 a platnou podnikovou stratégiou, politikou a cieľmi
- plánovanie kvality v súlade s podmienkami zavedených noriem kvality a požiadavkami zákazníkov
- komunikácia s tretími stranami v oblasti SMK a SEM
- príprava podkladov pre správy vedeniu a zákazníkom
- reporting za oddelenie kvality - vykonávanie interných školení a vzdelávania v oblasti SMK a SEM
- riadenie a realizácia činností súvisiacich so systémom auditov v spoločnosti - riadenie akčného plánu nápravných opatrení

Staň sa členom nášho kolektívu na oddelení Kvality!
Hľadáme kolegu alebo kolegyňu s dušou kvalitára, ktorý zapadne do nášho tímu a preberie zodpovednosť za komunikáciu a riadenie dodávateľov, z časti sa bude venovať aj manažérskemu systému kvality.
Od úspešného kandidáta budeme požadovať istú úroveň vedomostí týkajúcich sa nástrojov kvality a nielen to. Rovnako očakávame aj reálne skúsenosti s niektorými z nich napr. používaš 8D metodiku, 5xprečo, Kaizen atď.

Ponúkame:
- stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas pre THP pracovníkov
- príjemné prostredie
- teambuldingové akcie pre zamestnancov
- sociálny program
- obedy / večere v areáli spoločnosti
- príspevok na dopravu
- referrál program (odmena za nábor) 400,- EUR
- zamestnanecká zľava na výrobky našej spoločnosti vo výške 10%

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosti v oblasti kvality - podmienkou
- Ovládanie NJ alebo AJ slovom a písmom - podmienkou
- Čítanie technickej dokumentácie - výhodou
- Znalosť FMEA a MSA - výhodou
- Spoľahlivosť, samostatnosť
- Schopnosť tímovej spolupráce

Už vyše 30 rokov je naše meno synonymom kvality, inovácie a nových technológií.
SLOVAKTUAL je najväčší výrobca plastových a hliníkových okien a dverí v rámci Slovenska a Českej republiky. V Pravenci zamestnávame viac ako 650 ľudí.
Predaj a montáž okien v SR a v ČR zabezpečuje sieť našich zmluvných partnerov, ktorí na okná a dvere SLOVAKTUAL poskytujú poradenstvo, spracúvajú cenové ponuky a realizujú odbornú montáž. Spolu zamestnávajú ďalších viac ako 300 ľudí.
Od roku 2021 patrí Slovaktual do rodiny DOVISTA.
Naša spoločnosť rýchlo rastie, preto hľadáme perspektívnych, ambicióznych kolegov do nášho tímu.