Pridať inzerát

Konštruktér

SLOVAKTUAL s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pravenec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac(v závislosti od praxe a znalostí + variabilné zložky mzdy)
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riešenie technických problémov
- návrh a realizácia úprav strojov podľa požiadaviek výroby
- účasť na projektoch
- aktívna podpora výroby a práca na kontinuálnom zlepšovaní existujúcich strojov a zariadení
- návrh prípravkov a nástrojov
- rozbor porúch vo výrobnom a konštrukčnom procese

Ponúkame:
- stabilnú prácu
- príspevok na dopravu do zamestnania
- obedy / večere v areáli spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Prosíme do textu mailu v ktorom sa uchádzate o zamestnanie uveďte odpoveď na otázky: 1. aká je Vaša prax na obdobnej pozícii? 2. Od akého dátumu ste k dispozícii? Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CAD / CAM systém - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- proaktívny a cieľavedomý prístup,
- schopnosť stanoviť si priority a rozhodovať,
- schopnosť analytického riešenia problémov,
- schopnosť nachádzať nové riešenia v tíme,
- schopnosť informovať včas o kritických skutočnostiach

Spoločnosť SLOVAKTUAL s.r.o. je jedným z najväčších výrobcov plastových okien na Slovensku. Od roku 2008 je spoločnosť súčasťou nadnárodného koncernu Arbonia AG. Firma v súčasnosti zamestnáva viac ako 650 zamestnancov. Na Slovensku a na niektorých exportných trhoch, ako je Česko a Rakúsko, disponuje vlastnou, predajcami podporovanou organizáciou odbytu. Sieť obchodníkov predstavuje okolo 150 vzorkových predajní, v ktorých je zamestnaných viac než 200 zamestnancov.
Naša spoločnosť rýchlo rastie, preto hľadáme perspektívnych, ambicióznych kolegov do nášho tímu.

Adresa spoločnosti

272
972 16 Pravenec