Pridať inzerát

Špecialista pre verejné obstarávanie

SLOVAKIA TRAVEL

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 EUR/mesiacod 1 900 €, v závislosti na komplexnosti a skúsenostiach kandidáta
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SLOVAKIA TRAVEL rozpočtová organizácia HĽADÁ skúseného ŠPECIALISTU PRE VEREJNÉ OBSTARÁVANIE.

Hlavné zodpovednosti a úlohy:
- samostatne zabezpečuje verejné obstarávanie,
- vypracováva súťažné podklady, všetky typy oznámení a správ v zmysle platného zákona o verejnom obstarávaní a aplikuje na podmienky SLOVAKIA TRAVEL,
- vypracováva návrhy zmlúv v rámci verejného obstarávania v spolupráci s právnym oddelením
- vedie komplexnú evidenciu a spravuje všetky jemu pridelené verejné obstarávania SLOVAKIA TRAVEL na portáloch UVO, EKS, vestníku a i.,
- na základe menovania pracuje v komisiách na vyhodnotenia ponúk,
- poskytuje konzultačnú činnosť súvisiacu s verejným obstarávaním a postupmi obstarávania v spoločnosti

príležitosť obstarávať neštandardné služby a tovary
dynamická a zodpovedná práca a sebarealizácia
stabilné zázemie rozpočtovej organizácie
komplexná pozícia, rôznorodá činnosť
možnosti osobného rozvoja a profesijného rastu
individuálny prístup
týždenný pracovný čas 37,5 h
1 týždeň dovolenky navyše
flexibilný pracovný čas

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2021 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 3 roky na podobnej pozícii

• Prax vo verejnom obstarávaní JE PODMIENKOU (nadlimitné a podlimitné zákazky a EKS)
• Schopnosť zvládať stres a tlak
• Samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
• Strategické a kreatívne myslenie
• Silná orientácia na dosahovanie cieľov
• Schopnosť pracovať, komunikovať a zdieľať informácie v tíme

SLOVAKIA TRAVEL - je rozpočtovou organizáciou, ktorej misiou je podpora rozvoja cestovného ruchu v Slovenskej republike a propagácia a prezentácia Slovenskej republiky v zahraničí a na Slovensku ako cieľovej krajiny cestovného ruchu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Drličková
E-mail: poslať životopis