Pridať inzerát

Online marketing špecialista

SLOVAKIA RING AGENCY, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Orechová Potôň
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac1300 € brutto - podľa skúseností, znalostí a celkového prínosu
  • Termín nástupu: Okamžite/dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce a zodpovednosti
• správa firemnej web stránky + správa e-shopu a aktualizácií
• správa sociálnych sietí – správa profilov, denná aktualizácia, online kampane
• príprava a posielanie direct mailov
• komunikácia s agentúrami (web, PR, grafika)
• úzka spolupráca a report vedúcemu marketingu + spolupráca s inými oddeleniami či súčasťami areálu
• spolupráca pri reklamných a mediálnych kampaniach
• podpora pri organizácii podujatí

• okrem tradičnej finančnej odmeny získaš prístup k špičkovému motor športu, zázemiu pretekárskych seriálov a prostrediu, jedinému svojho druhu na Slovensku. Svojou prácou môžeš ovplyvniť a spolupodieľať sa na organizovaní pretekárskych šampionátov či podujatí svetového významu. Budeš pri novinkách a aktivitách, o ktorých druhí môžu len snívať.
• Sme miesto trávenia voľného času a sme plne vybavení na podujatia akéhokoľvek typu – máme vlastný hotel, reštauráciu, offroad areál, centrum bezpečnej jazdy (školu šmyku), vojenské múzeum a motokárové centrum – všetko môžeš časom vyskúšať, na všetkom budeš participovať
• Pracujeme v mladom dynamickom kolektíve
• Práca je náročná na čas hlavne v silnej sezóne (marec – október) a pri vybraných podujatiach počas pár víkendov. Odmenou ti ale bude dostatok voľna podľa potreby v ďalších mesiacov, prípadne home office. Fyzická prítomnosť je v čase silnej sezóny v areáli nevyhnutná.
• samostatnosť v organizácii práce a priestor na sebarealizáciu, školenia podľa potreby
• koncoročné odmeny podľa výsledkov hospodárenia
• firemné teambuildingy, čerpanie zliav u našich partnerov v súvislosti s prevádzkou celého areálu

Mierne pokročilý v angličtine, minimálne v rozsahu platforiem online sveta a jeho potrieb.
Iný jazyk výhodou (nemčina, maďarčina)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31.05.2021
Profesijný životopis v SK a ENG verzii zasielajte do 20.05.2021 na pecze@slovakiaring.sk
Vopred ďakujeme za prejavený záujem, ozveme sa len vyhovujúcim kandidátom na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

• prax v online marketingu – správa web stránok, e-shopu a sociálnych sieťach
• výhodou sú skúsenosti s grafikou, či tvorbou videí alebo fotením
• proaktívny prístup, samostatné vystupovanie a realizácia jednotlivých aktivít, vlastná iniciatíva
• kreativite sa medze nekladú – zdrojom inšpirácie pre obsah zdielateľný na sociálnych sieťach bude okrem pretekárskeho okruhu aj škola šmyku, motokárové centrum, hotel, off-road, vojenské múzeum
• obchodný, kreatívny a spisovný písomný prejav v slovenčine a angličtine
• dobrý prehľad v trendoch digitálneho marketingu výhodou

SLOVAKIA RING AGENCY s.r.o prevádzkuje v Orechovej Potôni jedinečný motoristický areál na Slovensku. Na jednom mieste ponúka možnosť jazdiť na svetovej pretekárskej dráhe s licenciou FIA II. stupňa, zdokonaliť sa za volantom v profesionálnom centre bezpečnej jazdy, vyskúšať si terénnu jazdu vo vynovenom off-road areáli, navštíviť vojenské múzeum, zajazdiť si na špičkových motokárach nového motokárového centra či si užiť relax v hoteli RING. Súčasťou širšieho areálu je aj nový Malkia Park, útočisko pre exotické zvieratá, otvorený aj pre verejnosť.
V areáli okruhu sa konajú každoročné významné medzinárodné motor športové ale aj kultúrne podujatia vrátane hudobných koncertov či festivalov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Orechová Potôň 800
930 02 Orechová Potôň