Pridať inzerát

Java Developer pre Digital IT

Slovak Telekom, a.s.

  • Miesto práce: Bajkalská 28, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 4 800 EUR/mesiacMzda sa odvíja od znalostí a skúseností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Slovak Telekome neustále posúvame vpred tvorbu digitálnych produktov pre našich klientov. Okrem federálnych riešení (ČR/SR) vytvárame taktiež tie nadnárodné, pričom využívame agilné doručovanie automatizácie, DevOps a tvorbu nových riešení pomocou microservice architektúry.

Do nášho Application Engineering (ktorý je súčasťou Digital IT) tímu, hľadáme Medior/Senior Java developerov, ktorí budú pripravovať samotné „srdce“ našich aplikácií, a to služby na báze microservices a ich implementáciu na harmonizované API. Konkrétne ide o mobilnů aplikáciu Telekom a taktiež všetky klientske aplikácie fungujúce na telekom.sk. Ak chcete participovať na riešeniach ovplyvňujúcich milióny klientov a zároveň pracovať s tými najnovšími technológiami, tak ste tu správne.

Čomu sa budete venovať a koho hľadáme

 U nás využijete…

  • Java (min verzia 11, prechádzame na 17)
  • Java framework Spring (Spring Data/JPA, web/MVC, REST, Boot, Security, Cloud) a JUnit
  • Verzovací nástroj Git
  • Buildící nástroj Maven
  • Základy SQL – znalosť PostgreSQL databáz
  • REST API a Swagger model
  • Kibana, Jiru, Confluence
  • Znalosť vytvárania mikro-služieb a ich architektúry
  • Jenkins, Gitlab
  • Angličtinu

Taktiež sa stretnete s …

  • Kafkou, Redis, Kubernetes
  • CDC nástroji Stream Sets a Informatica
  • Buildícím nástrojom Gradle
  • Thymeleaf šablónami
  • Java framework Hibernate
  • Aplikačným serverom JBoss a portálom Liferayi

Čo Vám ponúkame:

  • Smartphone: Vyberte si telefón a získajte naň kompenzáciu každé 3 roky až do výšky 900 €
  • Zamestnanecký paušál: Dátujte neobmedzene
  • Bonusy a odmeny: Šikovnosť sa cení! Navyše, ak sa bude dariť aj firme, máte šancu získať ročný bonus do výšky 15%
  • Flexibilná pracovná doba: Zvyčajne pracujeme office vs. home-office v pomere 50:50
  • Relaxujte so 4 dňami osobného voľna navyše
  • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne vám nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
  • Nadštandardná zdravotná starostlivosť: Dbajte o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu v našom zmluvnom zariadení.
  • Gastro karta: s príspevkom 4,50 € na každý pracovný deň
  • Športujte alebo relaxujte so svojimi najbližšími zadarmo, či so zľavami vďaka karte MultiSport karte
  • Telekom zľavy: Využite znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych
  • Zľavy u partnerov: Užite si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov
  • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšírte svoje obzory s internou T-Univerzitou
  • Pomoc pri životnej situácii: Podporíme vás jednorazovou finančnou pomocou pri nepriaznivej životnej situácii.
  • Dôchodkové sporenie: Pripravte sa na jeseň života s príspevkom na poistenie už po prvých 3 mesiacoch

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov