Pridať inzerát

Operátor call centra pre zákazníkov

Slovak Telekom, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 860 - 2 400 EUR/mesiacMinimálna garantovaná mzda na pozícii je 760€, priemerne dosahovaná mesačná mzda sa pohybuje na úrovni 960€ a viac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou dynamického a stále sa rozrastajúceho tímu telekomunikačných špecialistov. Pomôžte nám zlepšiť zákaznícku skúsenosť a ukážte naším zákazníkom, že sme skutočnou jednotkou na trhu. Ku každému zákazníkovi pristupujeme osobitne a hľadáme tie najlepšie riešenia. Odporúčame len to, čo máme sami vyskúšané.

Pre nášho partnera Spoločnosť Manuvia, a.s. obsadzujeme pozíciu Operátor call centra pre zákazníkov.

Čo na Váš čaká:

  • starostlivosť o pridelenú bázu zákazníkov
  • poskytovanie odborného poradenstva, informovanie o produktoch, cenách a poskytovaných službách.
  • aktívne telefonické oslovovanie zákazníkov za účelom ponuky produktov a služieb
  • riešenie prichádzajúcich servisných požiadaviek a ich evidencia

  • Od úspešného kandidáta očakávame

  • prozákaznícky prístup a príjemné vystupovanie
  • schopnosť budovať obchodné vzťahy
  • pozitívne naladenie a energiu
  • zodpovednosť a svedomitosť
  • vytrvalosť a hlad po úspechu
  • ochotu učiť sa a posúvať sa ďalej
  • hľadať spôsoby ako ÁNO a nie dôvody prečo nie

  • Nemusíte mať žiadne obavy, na všetko Vás zaškolíme a v prípade nejasností sa vždy môžete obrátiť na skúsenejšieho kolegu alebo nadriadeného, ktorý Vás v tom nenechajú samých. Sme jeden tím a len spoločne tvoríme úspešný celok.

    Sme jednotkou na trhu a odmeníme každého, kto nám pomáha napredovať. Svoju výplatu máte vo vlastných rukách. Naši najlepší špecialisti si vďaka svojej šikovnosti dokážu zarobiť až 2000€ .

    Sme súčasťou najlepšieho operátora na trhu a naše call centrá sú pre zákazníkov k dispozícii takmer nonstop, avšak pracovali by ste len počas pracovných dní, víkendy a sviatky máte voľno.

    Čo Vám ponúkame:

  • Zamestnaneckú zľavu na mobilný paušál, internet a pevnú linku
  • Pravidelné súťaže o vecné ceny (poukážky, dovolenky...)
  • Stravné lístky
  • Predajné a argumentačné školenia na firemné náklady
  • Zamestnanecké teambuildingové akcie
  • Získanie skúseností v oblasti predaja a starostlivosti o zákazníka

  • Informácie o výberovom konaní

    Ak vás ponuka zaujala, pošlite nám svoje CV.

    Uvedená pozícia je ponúkaná zmluvným partnerom Slovak Telekom, ktorým je spoločnosť Spoločnosť Manuvia, a.s.

    Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

    Počet zamestnancov

    1000 a viac zamestnancov