Pridať inzerát

IT infrastructure designer

Slovak Telekom, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Juhomoravský kraj, Česko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 50 000 Kč/mesiacfinálna mzda bude predmetom pohovoru a záleží od skúseností a seniority kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čomu sa budete venovať?

  • Navrhovať HW architektúru a dizajn infraštruktúry s dôrazom na efektivitu nákladov
  • Podieľať sa na optimalizácii a modernizácii technológií, tzn. aplikač. a databáz.serverov, dátových úložísk, zálohovacích systémov
  • Poskytovať podporu technickej analýzy pre marketingové požiadavky
  • Vypracovávať high level design a low level design dokumenty

  • Predkladať, posudzovať a pripomienkovať návrhy na optimalizáciu ICT infraštruktúry
  • Koordinovať implementáciu nových systémov a platforiem
  • Zabezpečovať technickú komunikáciu s dodávateľmi, podieľať sa na výberových konaniach pre nové technológie a pripravovať vstupy a požiadavky pre výberové konania
  • Podieľať sa na príprave feasibility study a tvorbe dizajnu technických riešení
  • Vypracovávať analýzy nákladovosti, pripravovať vstupy do business časov
  • Participovať na projektoch podľa pridelenej role

Hľadáme kolegu, ktorý má:

  • Skúsenosti s rozvojom IT systémov
  • Orientáciu v oblasti HW IT infraštruktúry v dátových centrách – racky, rack a blade servery (x86, AIX, SPARC), storages, backup
  • Základný prehľad v oblasti LAN a SAN
  • Orientáciu v oblasti SW IT infraštruktúry – Virtualizačné platformy (VMware, Openstack), Operačné systémy (Unix, Linux, Windows), databázy (Oracle, PostgreSQL, MSSQL), file systémy
  • Organizačné a komunikačné schopnosti pri realizácii projektov
  • Aktívna znalosť anglického jazyka

  • Potešila by nás aj hlbšia znalosť cloudových technológií (Vmware, Openstack, Kubernetes…)

Čo Vám ponúkame:

  • Smartphone: Vyberte si telefón a získajte na neho kompenzáciu každé 3 roky v hodnote do 23 100 Kč
  • Zamestnanecký tarif: Datujte neobmedzene, telefonujte a SMSkujte za zvýhodnenú cenu! Je jedno, či na súkromné ​​alebo pracovné účely

  • Bonusy a odmeny: Šikovnosť sa cení! A to odmenami za individuálny výkon. Navyše, pokiaľ sa firme bude dariť, máte šancu získať aj ročný bonus do 15 %.
  • T-Mobile zľavy: Využite zľavy až -75 % na 8 T-Mobile služieb pre rodinu a blízkych
  • Zľavy u partnerov: Užite si zľavnené ceny u našich partnerov
  • Flexibilná pracovná doba: Zvyčajne pracujeme office vs. home-office 60:40, prispôsobte prácu svojim potrebám
  • Dovolenka a oddych: 5 týždňov dovolenky, osobné voľno až do 4 dní a 1 deň na dobročinnú činnosť
  • MultiSport: Športujte alebo sa zrelaxujte so svojimi najbližšími zadarmo či so zľavami vďaka karte MultiSport
  • Zdravotná starostlivosť: Dbajte o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu s nadštandardnou starostlivosťou v našom zmluvnom zariadení
  • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšírte svoje obzory s internou T-Univerzitou, ktorá ponúka bohatý výber kurzov pre osobností a kariérny rozvoj
  • Cafeteria: Benefity v hodnote až 10 000 Sk ročne – služby z oblasti športu a kultúry, príspevky na dopravu, dovolenku alebo jazykové kurzy
  • Psychologická poradňa: Čelíte problémom v súkromnom alebo pracovnom živote? Poraďte sa s odborníkom cez telefón alebo online
  • Stravenkový paušál: Pochutnajte si na skvelom obede s príspevkom 63 Kč na každý pracovný deň
  • Dôchodkové sporenie: Pripravte sa na jeseň života s príspevkom na poistenie po 12 odpracovaných mesiacoch

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov