Pridať inzerát

Predajca Telekom centra Prešov - OC Eperia

Slovak Telekom, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád(a) mobilné telefóny, nové technológie, inovatívne služby? Baví ťa komunikovať s ľuďmi? Si súťaživý(á) a rád(a) zdolávaš výzvy? Chceš sa naučiť, ako sa robí biznis v medzinárodnej spoločnosti, ktorá hrá prvú ligu? Tak si tu správne. Práve hľadáme posilu - predajcu do Telekom centra pre nášho obchodného partnera STAVENA MOBIL s.r.o. (tzn. na značkovú predajňu).

KTO SME A O ČO SA SNAŽÍME
Zavolať babičke, poslať fotky e-mailom kamarátke, pozrieť sa na nete, čo hrajú v kine, pozerať filmy bez reklám. Umožňujeme ľuďom zdielať svoje radosti aj starosti, šetriť čas, komunikovať... na diaľku, kdekoľvek, rýchlo a každý deň, prostredníctvom volaní v pevnej i mobilnej sieti, dát a televízie. Sme líder, ktorý posúva tento svet vpred. Sme Telekom.

AKÁ PRÁCA NA TEBA ČAKÁ
Úlohou predajcu je... Hádaj. :) Jasné, budeš predávať, čo zákazníkom na očiach uvidíš, ale aj produkty a služby, po ktorých zatúžia akonáhle im ich predstavíš. Tiež im poradíš, pomôžeš, poďakuješ za návštevu. Proste biznis - poznáš to, nie?! A budeš tiež na sebe pracovať, aby si sa čoskoro stal najlepším predajcom ;-)

PREČO SA K NÁM PRIDAŤ?
Budeš pracovať pre spoločnosť, pre ktorú je len to najlepšie dosť dobré. Neustále inovácie, nové technológie, najnáročnejší zákazníci. A k tomu potrebujeme najlepších ľudí, ktorým ponúkame predovšetkým tieto štyri veci:

1) Tvoj príjem je v tvojich rukách. Máš možnosť do veľkej miery si ho ovplyvniť cez bonusy a výhry v rôznych súťažiach.
2) Si dobrý(á)? S nami budeš ešte lepší predajca! Podporíme ťa v tvojom raste, máme prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania.
3) Získaš produkty Telekomu za výhodné ceny alebo ich dokonca budeš môcť zadarmo testovať ako prvý.
4) V našom tíme sú dobré vzťahy s kolegami, príjemná pracovná atmosféra a práca sa stáva zábavou.

ČO VÁM PONÚKAME
Sme jednotkou na trhu a odmeníme každého, kto nám pomáha napredovať. Naši najlepší špecialisti si vďaka odmenám môžu zarobiť až 2 000€ mesačne. A okrem štedrých bonusov majú pred sebou kariéru, ktorá ich môže posunúť až na miesto regionálnych manažerov.

Výška základnej mzdy 700€ je doplnená o VZM v priemere 500€/mesiac. V závislosti od výkonu možnosť dosiahnuť aj vyšší príjem – obmedzenie na maximálnu výšku vyplatenej čiastky neexistuje. Najšikovnejší kolegovia si dokážu zarobiť aj 2.000€ na bonusoch. Počas skúšobnej doby garantovaná variabilná zložka vo výške 300€ mesačne za úspešné absolvovanie adaptácie/preskúšaní, ktorá bude vyplatená po skončení skúšobnej doby.

Sme súčasťou strategickej infraštruktúry a naše predajne tak doposiaľ zostávali i v dobe lockdownu otvorené.

Prácu pre jedného z TOP zamestnávateľov na Slovensku
Sme jeden tím a sme v tom všetci spolu. Od začiatku máte k dispozícii trenérov, mentorov,koučov, shop manažérov a ďaľších kolegov, ktorí vám radi pomôžu a budú vám oporou.
Koľko si zarobíte záleží len na Vás. Nemáme hornú hranicu. Maximálny strop na vyplácanie variabilnej zložky neexistuje. Naši najlepší špecialisti si dokážu zarobiť až
2 000€ mesačne.
Dávame Vám priestor pre kariérny rast - mnohí naši kouči, tréneri, vedúci zmien a dokonca regionálni manažéri začínali ako predajcovia
Hlavné je chuť učiť sa

Ďakujeme, že si to dočítal(a) až sem! Vážime si to. Tešíme sa na Tvoju reakciu - zaslanie profesného životopisu na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

Hneď od začiatku dostaneš veľkú podporu, nastavíme ti plán školení, čo sa kedy naučíš. Na oplátku od teba budeme chcieť, aby si po zaškolení začal plniť náš plán predaja a prejavil skutočný záujem o zákazníka, mal úsmev na tvári, aj keď zrovna nebudeš mať najlepší deň a to, na čom sa dohodneme, bude platiť. Nie vždy je to hračka. Máme smelé predajné ciele a predajňa plná zákazníkov je niekedy poriadny stres. Sme ale super partia, čo drží spolu. Tešíme sa na teba!

ČO BUDE VAŠOU PRÁCOU?
Inšpirovať a pomáhať
Prezentovať a aktívne predávať naše produkty a služby
Hľadať zákazníkom riešenia šité na mieru
Odpovedať na otázky a pomáhať riešiť ich požiadavky a potreby
Pomáhať s drobnými technickými úkonmi, napríklad s inštaláciou aplikácie
Súťažiť o odmeny a užívať si prácu s ľuďmi

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov