Pridať inzerát

UX architekt/dizajnér (mid senior)

Slovak Telekom, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bajkalská 28, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 700 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od vedomostí a skúseností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme najväčší slovenský multimediálny operátor, ktorý na telekomunikačný trh prináša inovatívne riešenia, najnovšie technologické trendy a medzinárodné poznatky, aby sme uspokojili aj toho najnáročnejšieho zákazníka

Chceme, aby náš web a aplikácie boli to najlepšie, s čím slovenský zákazník príde do kontaktu. Do nášho webového tímu hľadáme UX architekta/dizajnéra, ktorý nám bude pomáhať túto víziu napĺňať.

Čomu sa budete venovať:

  • podieľať sa na tvorbe nášho webu a nákupných ciest, na zvyšovaní konverzie a zlepšovaní customer experience
  • zodpovedať za tvorbu informačnej architektúry, tvorbu user flows, prototyping a usability testovania
  • budete navrhovať konkrétne vylepšenia, testovať navrhnuté riešenia, spolupracovať s grafikmi a vývojármi
  • pracovať budete s Axure (prip. Figma alebo akýkoľvek iný nástroj), Hotjarom, Google Analytics, Google Optimize…

Čo od Vás očakávame:

  • Samostatnosť, flexibilita a proaktivita
  • Zodpovednosť a doťahovanie projektov a úloh do konca
  • Kreatívne myslenie
  • Komunikačné zručnosti
  • Myslenie otvorené netradičným riešeniam
  • Analytické schopnosti a dôraz na detail

Odborná prax/skúsenosti:

  • min. 2 roky skúsenosti s UX
  • znalosť digitálneho prostredia
  • skúsenosť s web analytickými nástrojmi
  • skúsenosť s E-commerce výhodou

Čo vám ponúkame

  • Smartphone: Vyberte si telefón a získajte naňho kompenzáciu každé 3 roky až do 900 €.
  • Zamestnanecký paušál: Dátujte neobmedzene, telefonujte a SMSkujte za zvýhodnenú cenu na súkromné či pracovné účely.
  • Bonusy a odmeny: Šikovnosť sa cení! A to odmenami za individuálny výkon. Navyše, ak sa firme bude dariť, máte šancu získať aj ročný bonus do výšky 15 %.
  • Telekom zľavy: Využite znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych.
  • Zľavy u partnerov: Užite si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov.
  • Dovolenka a oddych: Relaxujte so 4 dňami osobného voľna navyše.
  • MultiSport: Športujte alebo relaxujte so svojimi najbližšími zadarmo či so zľavami vďaka karte MultiSport.
  • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne vám nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
  • Zdravotná starostlivosť: Dbajte o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu s nadštandardnou starostlivosťou v našom zmluvnom zariadení.
  • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšírte svoje obzory s internou T-Univerzitou, ktorá ponúka bohatý výber kurzov.
  • Pomoc pri životnej situácii: Skúša vás život? Podporíme vás jednorazovou finančnou pomocou pri nepriaznivej životnej situácii.
  • Psychologická poradňa: Čelíte ťažkostiam v súkromnom alebo v pracovnom živote? Zdôverte sa odborníkovi anonymne cez telefón alebo online.
  • Gastro karta: Pochutnajte si na skvelom obede s príspevkom 4,50 € na každý pracovný deň.
  • Rekreačný príspevok: Budete s nami 2 roky? Príspevok na rekreáciu máte vo vrecku.
  • Dôchodkové sporenie: Pripravte sa na jeseň života s príspevkom na poistenie už po prvých 3 mesiacoch u nás.

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov