Pridať inzerát

Reprezentant kontaktného centra

Slovak Telekom, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 920 - 1 950 EUR/mesiacdosahovaná mesačná mzda sa v priemere pohybuje na úrovni 1320€ a viac
  • Termín nástupu: 1.8.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera spoločnosť Manuvia, s.r.o. obsadzujeme pozíciu reprezentant kontaktného centra. Ak chcete spoznať fungovanie telekomunikačných technológií, naučiť sa komunikovať so zákazníkmi a získať skúsenosti s predajom a starostlivosťou o zákazníkov, pridajte sa do tímu ambicióznych a dobre naladených ľudí, s ktorými sa rozhodne nebudete nudiť.

So zákazníkmi komunikujeme telefonicky a online. Volajú alebo píšu prostredníctvom našich stránok a

našou úlohou je:

  • Odpovedať na otázky ohľadom našich služieb
  • Pomôcť vybrať tú najvhodnejšiu alternatívu v rámci portfólia našich služieb
  • riešenie prichádzajúcich servisných požiadaviek a ich evidencia v systéme
  • Riešiť prichádzajúce servisné požiadavky a ich evidenciu v systéme
  • Ukázať im cestu, ako ušetriť peniaze a čas, ktorý môžu tráviť so svojimi blízkymi

Koho hľadáme

Od úspešného kandidáta očakávame:

  • Zmysel pre zákaznícku spokojnosť a skúsenosť,
  • Schopnosť budovať obchodné vzťahy,
  • Pozitívne naladenie a energiu,
  • Ambicióznosť, vytrvalosť, hlad po úspechu,
  • Ochotu učiť sa a kariérne sa posúvať,
  • Hľadať spôsoby ako ÁNO, nie dôvody prečo nie.

Čo vám ponúkame

  • motivačné finančné ohodnotenie - fixná a variabilná zložka mzdy, ktorá závisí len od Vás a vášho výkonu (nie je limitovaná ani inak ohraničená)
  • zlepšenie komunikačných a predajných zručností
  • predajné a argumentačné školenia na firemné náklady
  • získanie skúseností v oblasti predaja a starostlivosti o zákazníka
  • zamestnanecké teambuildingové akcie
  • podporu a pomoc od vedúceho tímu a ostatných kolegov
  • možnosť kariérneho rastu
  • voľné víkendy a sviatky
  • zázemie a podporu najväčšieho operátora na Slovensku

Ak vás ponuka zaujala, pošlite nám svoje CV.
V prvom kole budte oslovený telefonicky na krátky rozhovor.
Následne vás pozveme na osobný pohovor vedený manažérom pobočky.
Ak uspejete, nasleduje školiaci proces vedený tímom odborníkov, kde sa naučíte pracovať v našich programoch a taktiež vás naučíme základné obchodné zručnosti.

Uvedená pozícia je ponúkaná zmluvným partnerom Slovak Telekom, ktorým je spoločnosť Manuvia, s.r.o.
Zaslaním žiadosti nám zároveň udeľujete súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Partneri Slovak Telekom 9
E-mail: poslať životopis