Pridať inzerát

Špecialista správy dokumentov (práca na polovičný úväzok)

Slovak Telekom, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bajkalská 28, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čomu sa budete venovať

  • zabezpečiť spracovanie, evidenciu, schvaľovanie, podpisový proces správy zmlúv v rámci spoločnosti
  • práca v interných elektronických systémoch (Document Management System)
  • administratívná podpory tímu
  • práca na polovičný úväzok

Očakáváme

  • precíznosť, spoľahlivosť
  • vhodné pre absolventy
  • časová flexibilita
  • znalost MS Office (Excel)
  • anglický jazyk pasívne (čítanie)

Čo vám ponúkame

  • práca na čiastočný úväzok
  • Mobil podľa vášho výberu  a neobmedzený paušál
  • Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
  • Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
  • 4 dni voľna navyše (sick day)
  • Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
  • Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Deň detí, Vianočná párty)
  • Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • Kompenzácia pri práceneschopnosti

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov