Pridať inzerát

Senior účetní analytik

Slovak Telekom, a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Tomíčkova 2144/1, Praha 11-Chodov, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45 000 - 60 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čemu se budete věnovat

  • Na pozici budete zodpovídat za určenou účetní agendu.
  • Budete analyzovat interní procesy, popisovat je a přicházet s nápady na jejich optimalizaci a automatizaci z pohledu účetnictví a finančního výkaznictví
  • Budete úzce spolupracovat s našim centrem sdílených služeb, koordinovat a podporovat jeho činnost, případně i činnost jiných oddělení a zároveň vykonávat kontrolu kvality
  • Budete se podílet na účetní závěrce, včetně koordinace, vykonávat potřebné analýzy, inventarizaci účtů hlavní knihy, vytvářet reporty, manuály
  • V rámci své zodpovědnosti se budete účastnit projektů (např. nastavení nových procesů, zefektivňování a automatizace procesů apod.)
  • Určitě se Vám bude hodit angličtina
  • S oddělením metodiky a daní budete konzultovat nové a komplexní účetní případy, bude zodpovídat za přípravu, aktualizaci a implementaci účetních směrnic. Dále Vás čeká kooperace s oddělením controllingu a jinými úseky

Koho hledáme

  • Minimálně VŠ vzdělání, ACCA případně zkušenosti z auditu výhodou
  • Minimálně 4 roky praxe v účetnictví případně v auditu
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem (komunikace se zahraničními partnery a kolegy)
  • Znalost SAP
  • Standardní znalost produktů MS Office (Word, Outlook)
  • Pokročilá znalost Excelu
  • Ochota učit se nové věci, týmová spolupráce, koncepční myšlení, strukturovanost, samostatnost
  • Proaktivního ducha s plnou hlavou nápadů na zlepšování a zefektivňování procesů

Co vám nabízíme

  • Mobilní telefon dle výběru . Každé dva roky dostanete příspěvek na nový
  • Zaměstnanecký tarif - neomezené volání i SMS a k tomu 20 GB dat
  • 5 týdnů dovolené, 4 dny osobního volna a 1 den na dobročinnou činnost
  • Benefity v hodnotě 10 000 Kč ročně - služby z oblasti sportu a kultury, příspěvky na dopravu, dovolenou nebo jazykové kurzy…
  • Slevy na nákup zboží a služeb produktů - našich vlastních i desítek našich partnerů
  • Příspěvek na stravování
  • Zdravotní péči ve smluvním zdravotním centru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců