Pridať inzerát

ICT Cloud Consultant

Slovak Telekom, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bajkalská 28, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 250 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nadšenca inovácií v oblasti návrhu ICT riešení a Cloudu.

Čomu sa budete venovať

  • Návrh a implementácia privátnych a hybridných cloudových riešení.
  • Zodpovednosť za tvorbu high-level a low-level technického dizajnu.
  • Analýza zákazníckych požiadaviek, implementácia technických riešení a zmien.
  • Riešenie zložitejších technických problémov v súvislosti s implementovanými návrhmi.
  • Príprava HW a SW špecifikácií, expertná technická podpora obstarávania komponentov riešenia.
  • Tvorba a aktualizácia technickej dokumentácie v súvislosti s implementovanými riešeniami.
  • Technická podpora obchodných aktivít, prezentácia navrhnutých riešení pre zákazníka.

Koho hľadáme

  • Prehľad v oblasti cloudových technológií a poskytovateľov globálnych verejných cloudových prostredí (MS Azure, AWS, ...).
  • Minimálne 3 ročné skúsenosti v oblasti návrhu riešení a migrácie IS do cloud-based infraštruktúry.
  • Skúsenosti s návrhom a implementáciou privátnych virtualizovaných riešení na platforme VMware vSphere.
  • Skúsenosti s návrhom a implementáciou riešení zálohovania na platforme Veeam Backup & Replication, Veeam Availability Suite.
  • Schopnosť samostatne riadiť, prípadne participovať na riešení rozsiahlejších projektov.
  • Aktívnu znalosť anglického jazyka.
  • Prezentačné schopnosti.
  • Spoľahlivosť a komunikatívnosť.
  • Analytické a strategické myslenie.
  • Schopnosť pracovať v tíme.
  • Vodičský preukaz skup. B.

Čo vám ponúkame

  • Mobil podľa vášho výberu
  • Neobmedzený paušál na pracovné účely
  • Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
  • Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
  • Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
  • 4 dni voľna navyše (sick day)
  • Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
  • Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Poloková
E-mail: poslať životopis