Pridať inzerát

Špecialista pre predaj biznis zákazníkom

Slovak Telekom, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda od 1.600 EUR
  • Termín nástupu: čo najskôr
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera Spoločnosť Manuvia obsadzujeme pozíciu Špecialista pre predaj biznis zákazníkom pre malých a stredných podnikateľov.

Rád zdolávate výzvy? Chcete sa naučiť, ako sa robí biznis v medzinárodnej spoločnosti, ktorá hrá prvú ligu? Tak ste tu správne.

Práve hľadáme kolegu do tímu akvizícií biznis zákazníkov pre VSE segment, ktorého zodpovednosť bude:
- Analyzovať potreby potenciálnych VSE zákazníkov, prezentovať a predávať riešenia produktov a služieb spoločnosti Slovak Telekom, a.s..
- Realizovať stretnutia so zákazníkmi na základe pridelenej a získanej databázy.
- Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov.
- Zodpovedať za plnenie plánu predaja prostredníctvom zazmluvnenia nových zákazníkov resp. opätovného získania zákazníka.
- Uzatvárať obchodné prípady s novými firemnými zákazníkmi.

Dovoľujeme si upozorniť vážených uchádzačov, že obsadzovaná pracovná pozícia je pre nášho autorizovaného partnera Manuvia, ktorý ponúka nasledovné výhody:

- zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve
- nadpriemerné platové ohodnotenie
- firemné akcie – team building (rôzne kultúrne, športové a relaxačné vyžitie)
- podpora zo strany ST (mobilný telefón + notebook)
- úplné know-how a osobitý prístup
- všetky pracovné pomôcky potrebné na výkon práce

Ďakujeme, že ste sa dočítali až sem! Vážime si to. Tešíme sa na Vašu reakciu - zaslanie profesného životopisu na adresu: kristina.mistova@manuvia.com.

Požiadavky na zamestnanca

Hľadáme kolegu, ktorý má obchodného ducha a silné komunikačné zručnosti. Rád sa učí nové vecí a rád sa podelí o svoje doterajšie skúseností z obchodu.

Na pohovore nás bude zaujímať:
- Predajné a komunikačné zručnosti.
- Skúsenosti s predajom a analyzovaním potrieb zákazníka.
- Schopnosť aktívne počúvať, schopnosť riešiť problémy.
- Proaktívny prístup.

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti