Pridať inzerát

Vedúci tímu Telekom predajne - Nitra Nové Mlýny

Slovak Telekom, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 450 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AKÁ PRÁCA NA TEBA ČAKÁ:

Úlohou vedúceho tímu je poznať svoj tím, vedieť svojich ľudí inšpirovať a ak treba, tak aj povedať "takto nie", "takto áno". Budeš zodpovedný za to, aby tvoji predajcovia predávali čo najlepšie. Kto by nechcel mať najlepší tím v regióne?! A jasné, budeš riadiť svoje "kráľovstvo" (Telekom centrum) po každej stránke.

PONÚKANÉ BENEFITY:

  • Mobil podľa vášho výberu
  • Neobmedzený paušál na pracovné účely
  • Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
  • Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
  • Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
  • 4 dni voľna navyše (sick day)
  • Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
  • Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
  • Možnosť osobného a kariérneho rozvoja. Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
  • Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Deň detí, Vianočná párty)
  • Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
  • Zľavy na produkty a služby našich partnerov
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • Kompenzácia pri práceneschopnosti

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti