Pridať inzerát

Operátor call centra pre zákazníkov

Slovak Telekom, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiaczákladná mzda 739 EUR brutto + odmeny z predaja
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera Spoločnosť Greg Hamm promotions, s.r.o. obsadzujeme pozíciu Operátor call centra pre zákazníkov.
Ak chcete spoznať fungovanie telekomunikačných technológií, naučiť sa komunikovať so zákazníkmi a získať skúsenosti s telefonickým predajom a starostlivosťou o zákazníkov,pridajte sa do tímu ambicióznych a dobre naladených ľudí, s ktorými sa rozhodne nebudete nudiť.

Čomu sa budete venovať:
-starostlivosť o pridelenú bázu zákazníkov
-aktívne telefonické oslovovanie zákazníkov za účelom ponuky produktov a služieb
-riešenie prichádzajúcich servisných požiadaviek a ich evidencia v systéme
-poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom, informovanie o produktoch cenách a poskytovaných službách.
Táto pracovná ponuka je vhodná aj pre absolventov.

-motivačné finančné ohodnotenie - fixná a variabilná zložka mzdy, ktorá závisí len od teba a tvojho mesačného výkonu (nie je limitovaná ani inak ohraničená)
-zlepšenie komunikačných a predajných zručností
-predajné a argumentačné školenia na firemné náklady
-získanie skúseností v oblasti predaja a starostlivosti o zákazníka
-zamestnanecké teambuildingové akcie
-podporu a pomoc od vedúceho tímu a ostatných kolegov
-možnosť kariérneho rastu
-voľné víkendy a sviatky
-zázemie a podporu najväčšieho operátora na Slovensku

V prípade, že máte o uvedenú pozíciu záujem, neváhajte sa prihlásit do výberu. Môžete tak urobit kliknutím na tlacítko, ktoré nájdete na konci inzerátu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

0

Od úspešného kandidáta očakávame:
-zmysel pre zákaznícku spokojnosť a skúsenosť,
-schopnosť budovať obchodné vzťahy,
-pozitívne naladenie a energiu,
-ambicióznosť, vytrvalosť, hlad po úspechu,
-ochotu učiť sa a kariérne sa posúvať,
-hľadať spôsoby ako ÁNO, nie dôvody prečo nie.

Ak vás ponuka zaujala, pošlite nám svoje CV.
V prvom kole budte oslovený telefonicky na krátky rozhovor.
Následne vás pozveme na osobný pohovor vedený manažérom pobočky.
Ak uspejete, nasleduje školiaci proces vedený tímom odborníkov, kde sa naučíte pracovať v našich programoch a taktiež vás naučíme základné obchodné zručnosti.
Uvedená pozícia je ponúkaná zmluvným partnerom Slovak Telekom, ktorým je spoločnosť Spoločnosť Greg Hamm promotions, s.r.o.
Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Partneri Slovak Telekom