Pridať inzerát

Senior špecialista prevádzky služieb a sietí

Slovak Telekom, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 900 EUR/mesiacMzda sa odvíja od znalostí a skúseností kandidáta; ročný bonus 15%

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme

Do nášho tímu prevádzky bezpečnostnej a sieťovej infraštruktúry dátových centier hľadáme odborníka so zameraním na sieťovú bezpečnosť IT a telekomunikačnej infraštruktúry.

Čomu sa budete venovať

Pracujeme s najmodernejšími bezpečnostnými technológiami v prostredí dvoch najväčších telekomunikačných operátorov na Slovensku a v Českej republike. Venujeme sa prevádzke bezpečnostnej infraštruktúry dátových centier a telekomunikačných platforiem.
Skúsení kolegovia radi pomôžu a poradia. U nás budete môcť odborne rásť v oblasti bezpečnostných sieťových technológií.
Ak Ťa táto pozícia oslovila, prihlás sa, veľmi radi Ťa spoznáme.

Náplň práce

-Udržiavať a prevádzkovať sieťové komponenty v oblasti zodpovednosti
-Vykonávať manažment vzdialených prístupov
-Udržiavať a prevádzkovať zariadenia FW a súvisiacu bezpečnostnú infraštruktúru
-Zabezpečovať analýzy DDoS útokov a iných detekovaných bezpečnostných incidentov
-Udržiavať a prevádzkovať IDS/IPS zariadenia
-Udržiavať aktuálnosť attack pattern signatúr
-Spolupracovať s technologickou bezpečnosťou na riešení bezpečnostných incidentov v oblasti pôsobnosti
-Poskytovať konzultácie pri migrácii a implementácií nových technológií, služieb a produktov
-Koordinovať odstraňovanie bezpečnostných incidentov, narúšania integrity siete a služieb
-Realizovať pracovné príkazy v oblasti pôsobnosti

Od kandidáta očakávame

-Minimálne 3 ročné skúsenosti v oblasti sieťovej bezpečnosti
-Znalosti v oblasti sieťovej infraštruktúry a bezpečnosti sietí
-Znalosť sieťových komunikačných protokolov, enkrypčných technológii SSL a IPSEC
-Znalosť operačných systémov Windows, Unix
-Znalosť bezpečnostných riešení výrobcov Fortinet a Cisco
-Aktívnu znalosť anglického jazyka
-Spoľahlivosť a komunikatívnosť
-Schopnosť hľadať riešenia
-Analytické a strategické myslenie
-Schopnosť pracovať v tíme

Čo ponúkame?

-Mobil podľa vášho výberu – iPhone, Samsung, značka je len na vás
-Neobmedzený paušál na pracovné účely
-Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
-Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
-Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
-4 dni voľna navyše (sick day)
-Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
-Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
-Možnosť osobného a kariérneho rozvoja. Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
-Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Deň detí, Vianočná párty)
-Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
-Zľavy na produkty a služby našich partnerov
-Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
-Kompenzácia pri práceneschopnosti

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216