Pridať inzerát

Konzultant Telekom predajne, Bratislava

Slovak Telekom, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 635 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KOHO HĽADÁME

Nadšenca do technológií, ktorý má obchodného ducha, súťaživú náturu a príjemné vystupovanie. Na pohovore nás bude zaujímať, či dokážete:
* vychádzať s ľuďmi v tíme,
* jasne formulovať svoje myšlienky a byť presvedčivý,
* pohotovo reagovať na vzniknuté situácie,
* rýchlo sa pozviechať z neúspechu.

Nabízíme:

* Práci v silné mezinárodní společnosti
* profesní rozvoj, možnosti kariérového růstu
* Širokou nabídku plošných zaměstnaneckých výhod a výběru nadstandardních benefitů v oblasti sportu, kultury, volného času, vzdělávání a lékařské péče.

V prípade, že máte o uvedenú pozíciu záujem, neváhajte sa prihlásit do výberu. Môžete tak urobit kliknutím na tlacítko, ktoré nájdete na konci inzerátu.

Z dôvodu prebiehajúcich zmien vrámci federálneho fungovania Slovak Telekom, a.s. a T-Mobile, a.s. budete monentálne presmerovaní na kariérne stránky T-Mobile, hlásite sa ale do výberového konania pre Slovak Telekom.

CustomerCategory

Obor na Profesia.sk

Čo vám ponúkame

*Mobil podľa vášho výberu
*Neobmedzený paušál na pracovné účely
*Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
*Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
*Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
*4 dni voľna navyše (sick day)
*Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
*Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
*Možnosť osobného a kariérneho rozvoja. Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
*Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Deň detí, Vianočná párty)
*Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
*Zľavy na produkty a služby našich partnerov
*Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
*Kompenzácia pri práceneschopnosti

Bonusy/prémia
Mobilný telefón
Zľava na firemné produkty/služby
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Dovolenka 5 týždňov
Vzdelávacie kurzy, školenia
Kafetéria

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenský Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216