Pridať inzerát

Špecialista HR informačných systémov

Slovak Telekom, a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 1 400 EUR/měsíc
  • Termín nástupu: 2021-05-15

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Digitalizujeme HR. Buďte součástí technologické transformace a utvořte novou podobu automatizovaného HR v T-Mobilu a Slovak Telekomu.

Máme vizi být do roku 2025 Smart&Easy HR. Chceme být harmonizované HR, které má standardizované HR data a systémy a zároveň které je dostatečně flexibilní, moderní a paperless. Jsme teprve na začátku transformace, zahlcení administrativou, používáme mnoho HR systémů (HR SAP, Success Factor a další HR aplikace).

Čemu se budete věnovat

Budete součástí HRIS teamu s federální působností (CZ i SK), kde se zaměříte na
*1)témata související s aplikační podporou provozu a rozvoje našeho nového HR Paperless řešení. Půjde zejména o nastavování automatizovaného generování šablon HR dokumentů z HR Systému (SAP Success Factors), workflow + el.popis a finální uložení do el. osobní složky
*2)podporu nového řešení pro vizualizaci Organizační struktur
*3)dílčí činnosti v souvislosti s provozem SAP Success Factors modulu Employee central, reportingu včetné řešení návazností na další systémy
*4)zpracovávání ticketů směrovaných na HR IS tým, sledování plnění SLA
*5)zapojíme vás též do implementace především vylepšení v oblasti self-service našeho HR Portálu,

Znamená to:

*nastavit a podílet se na řešení incidentů a změnových požadavků v oblasti HR Paperless, Org.charting tool aj. ve spolupráci s IT a externími dodavateli,
*zpracovávat tickety vrámci HR ticketing systému v oblasti HRIS domény,
*spolupracovat a samostatně zastřešit iniciativy v rámci projektu HR Paperless případně jiné,
*pomoc s vytvářením organizačních schémat, nastavovat systémové pohledy na org.struktury aj.,
*podporovat HR při přípravě nových procesů, analyzovat současný stav a hledat příležitosti na zdokonalení stávajících procesů a systémů,
*nastavovat konfigurace šablon a jejich workflow formou drag-drop, případně šablon a oprávnění org.struktur dle požadavků HR útvaru,
*koordinovat nasazování updatů příslušných řešení s IT a ext. dodavateli,
*vést aktuální uživatelskou dokumentaci a vést společně s IT kompletní technickou dokumentaci,
*podporovat a vzdělávat lidi z HR, kteří v systémech a aplikacích pracují,
*zajišťovat testování změn v HR systémech a koordinovat testování ze strany ostatních uživatelů,
*řešit chybové a nestandardní situace s uživateli HR systémů, IT a dodavateli,
*komunikovat s dodavateli a koordinovat je při řešení incidentů a změn v rámci HR systémů.

Koho hledáme

Potřebujeme kolegu, který kope za tým, má cit pro zákaznickou zkušenost a vyzná se v IT systémech.

K práci budete potřebovat

*zkušenosti přibližně 2+ let v oblasti HRIS se systémem ideálně se systémem SAP Success Factors (EC, Reporting), řešení různých úloh v souvislosti s rozhraním na jiné systémy
*zkušenost s vytvářením šablon, elektronickým podpisem v document management oblasti výhodou
* pokročilou znalost MS Excel, MS PowerPoint, Jira-ticketing system.
*pečlivost a silné analytické schopnosti, kvalita dat je pro nás klíčová
*dobré organizační, prezentační a komunikační schopnosti s orientací na zákazníka
*Očekáváme reálné zkušenosti s projekty v organizačně i systémově komplexním prostředí a pokud jste se setkal/a s projekty v oblasti HR nebo SAP Success Factors nebo Document Management, tak to bude určitě plus
*Potřebujeme, abyste se vyznal/a v IT systémech a zároveň měl/a povědomí, jak funguje HR.
*Potřebujeme abyste dokázal/a číst dokumentaci v angličtině a domluvil/a se obstojně s centrálním týmem, pokud by bylo potřeba

Co vám nabízíme

*Mobilní telefon dle výběru – iPhone nebo Android, je to na vás. Každé dva roky dostanete příspěvek 15 400 Kč na nový, když budete chtít
*Zaměstnanecký tarif za pár korun. Neomezené volání i SMS a k tomu 20 GB dat
*Roční odměnu do výšky 15% v závislosti od plnění osobních a firemních cílů
*Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova
*5 týdnů dovolené, 4 dny osobního volna a 1 den na dobročinnou činnost
*Benefity v hodnotě 10 000 Kč ročně. Služby z oblasti sportu a kultury, příspěvky na dopravu, dovolenou nebo jazykové kurzy…
*MultiSport karta pro vás, pro doprovod i dítě. Volné nebo zlevněné vstupy do stovek sportovních a relaxačních zařízení
*Penzijní připojištění
*Slevy na nákup zboží a produktů. Našich vlastních i desítek našich partnerů
*Stravenkový paušál

Zaujala vás nabídka?

Klikněte na tlačítko Odpovědět a vyplňte prosím formulář.
Budeme rádi, když připojíte i pár řádků o tom, co vás na pozici zaujalo.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Mobilní telefon
Sleva na firemní výrobky/služby
Notebook
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Kafetérie
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216