Pridať inzerát

Manažér tímu na call centre

Slovak Telekom, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našu prevádzku call centra práve teraz posilňujeme o manažéra tímu. Hľadáme kolegu, ktorý má rád výzvy, ktorého motivujú náročné ciele a zmeny ho vedia nakopnúť. Mal by to byť rodený leader, ktorý rád ovplyvňuje ľudí.

Náplňou práce bude:
- viesť tím zamestnancov na call centre tak, aby spoločne dosahovali stanovené ciele,
- zabezpečovať implementáciu cieľov vo zverenej oblasti, navrhovať a implementovať riešenia pre zvýšenie efektívnosti práce, predaja a zákazníckej spokojnosti,
- zabezpečovať plynulý chod prevádzky a predaja prostredníctvom riadenia a monitorovania výkonu, kvality a produktivity zamestnancov,
- zodpovedať za prevádzkové plnenie stanovených kvantitatívnych a kvalitatívnych ukazovateľov,
- realizovať koučingové aktivity zamerané na rozvoj a zvyšovanie profesionálnej úrovne pridelených zamestnancov,
- identifikovať rozvojové potreby pridelených zamestnancov a poskytovať návrhy na zlepšenie kvality ich práce,
- poskytovať individuálne poradenstvo a podporu zvereným zamestnancom v oblasti ich odborného rozvoja.

Pozíciu obsadzujeme ako zástup počas MD/RD.

Sme #2 Najzamestnávateľ v kategórii IT a Telekomunikácie.

Sme veľká korporácia so stabilným zázemím, prostriedkami… áno, aj procesmi. Každému sa ale snažíme vychádzať v ústrety. A o svojich ľudí sa vieme postarať
Vďaka tomu vám môžeme sľúbiť:
- Mobil podľa vášho výberu – iPhone, Samsung, značka je len na vás.
- Neobmedzený paušál na pracovné účely
- Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
- Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu - 4 dni voľna navyše (sick day)
- Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
- Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
- Možnosť osobného a kariérneho rozvoja
- Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
- Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
- Zľavy na produkty a služby našich partnerov
- Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- Kompenzáciu pri práceneschopnosti

V prípade, že máte o uvedenú pozíciu záujem, neváhajte sa prihlásit do výberu. Môžete tak urobit kliknutím na tlacítko, ktoré nájdete na konci inzerátu.

Požiadavky na zamestnanca

Ak máte skúsenosti s riadením kolektívu/tímu, považujete sa za lídra, máte schopnosť motivovať svojich kolegov či podriadených a sám ste pozitívny a motivovaný, máte predpoklad byť v tejto práci úspešný.
Prozákaznícka orientácia, cit pre biznis, zodpovednosť a plnenie stanovených cieľov sú pre túto prácu najdôležitejšie.

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216