Pridať inzerát

Špecialista analýz a podpory retailu - BA, NR, ZA

Slovak Telekom, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme silný a súdržný tím, radi sa bavíme aj v práci. Naše retailové oddelenie práve prechádza transformáciou – pokračujeme v naplnení našej vízie stať sa najlepším retailom s najspokojnejšími zákazníkmi. Hľadáme nadšenca s nápadmi a odvahou robiť retail inak, lepšie, s wow zážitkami pre zákazníka, ale aj pre kolegu retailáka.

Láka vás byť pravou rukou pre retail a aktívne sa podieľať na zlepšovaní našich predajných procesov? Baví vás hľadať nové cesty pri plnení cieľov? Pridajte sa k nám!

- analyzovať vývoj sledovaných ukazovateľov vo zverenej oblasti kvality – zákaznícke úsilie na vyriešenie požiadavky, prístup predajcov v obsluhe zákazníka, lojalita zákazníka
- prezentovať výsledky reportov interným zákazníkom a managementu
- navrhovať riešenia a akčné plány na odstraňovanie nedostatkov
- poskytovať pravidelný reporting v oblasti plnenia štandardov predaja a spolupracovať s prednými líniami na odstraňovaní nedostatkov
- vytvárať a aktualizovať metodiky a metodické usmernenia v oblasti podpory predaja
- realizovať aktivity podpory predaja vo zverenej oblasti
- v spolupráci s dodávateľom realizovať Mystery shopping na podporu plnenia stratégie
- aktívne participovať na implementácii stratégie
- poskytovať poradenstvo a konzultácie vo zverenej oblasti

- mobil podľa vášho výberu
- neobmedzený paušál na pracovné účely
- ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
- telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
- flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
- 4 dni voľna navyše (sick day)
- stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
- zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
- možnosť osobného a kariérneho rozvoja. Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
- sirokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
- zľavy na produkty a služby našich partnerov
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- kompenzácia pri práceneschopnosti

Požiadavky na zamestnanca

- praktické skúsenosti z reportingu a vzťah k dátam – vytváranie, čítanie a interpretácie reportov budú vaším častým chlebom
- analytické schopnosti – oceníme dôkladné pochopenie situácie a navrhovanie ďalších krokov
- pokročilá znalosť MS Excel – kontingenčné tabuľky a grafy máte v malíčku
- organizačné schopnosti – dať dohromady tím kolegov bude neoddeliteľná súčasť vašej práce
- komunikačné a prezentačné zručnosti – výsledky vašej práce budete prezentovať managementu
- vyjednávacie schopnosti – vami navrhnuté riešenie a akčné plány budete musieť vedieť obhájiť
- aktívna angličtina – občas je dôležité prezentovať výsledky tiež zahraničným kolegom
- prax v retaili výhodou

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216

Kontakt

Kontaktná osoba: Hana Bulejová
E-mail: poslať životopis