Veducí smeny Telekom centra - firemná predajňa AUPARK Košice

Slovak Telekom, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac1400 €/ mesiac vrátane variabilnej zložky: základná mzda je 735€
  • Termín nástupu: 15.11.2020

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj máš už v malíčku a je čas sa posunúť ďalej v kariére? Rád preberáš zodpovednosť za iných? Baví ťa koordinovať činnosti, organizovať pracovné smeny, viesť porady, zaúčať nováčikov a zastupovať vedúceho v jeho neprítomnosti? Alebo sa na tejto pozícii vidíš, aj keď si si to zatiaľ neodskúšal?

Ak si odpovedal "áno" aspoň na jednu z otázok, tak máme pracovnú príležitosť práve pre Teba. Aktuálne obsadzujeme pozíciu Sr. obchodného reprezentanta do jedného z našich firemných Telekom centier v Košiciach.

PREČO SA K NÁM PRIDAŤ?
Budeš pracovať pre spoločnosť, pre ktorú je len to najlepšie dosť dobré. Neustále inovácie, nové technológie, najnáročnejší zákazníci. A k tomu potrebujeme najlepších ľudí, ktorým ponúkame predovšetkým tieto štyri veci:
1) Tvoj príjem je v tvojich rukách. Máš možnosť do veľkej miery si ho ovplyvniť cez bonusy a výhry v rôznych súťažiach.
2) Podporíme ťa v tvojom raste, máme prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania.
3) Získaš produkty Telekomu za výhodné ceny alebo ich dokonca budeš môcť zadarmo testovať ako prvý.
4) V našom tíme sú dobré vzťahy s kolegami, príjemná pracovná atmosféra.

AKÉ PRÍNOSY PRÁCA PREDAJCU EŠTE MÁ?
Zarobíš si dobré peniaze, budeš súčasťou spoločnosti, ktorá posúva tento svet vpred, a získaš vzdelanie, ktoré sa ti bude hodiť v každom drese, v ktorom budeš v budúcnosti hrať.

Kontakt pre zaslanie profesného životopisu na adresu: kosut@mobiletrade.sk.

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216