Pridať inzerát

Výkonný riaditeľ rezortu

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Demänová, Liptovský Mikuláš-Demänová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 - 5 000 EUR/mesiaczákladná zložka+ variabilná zložka podľa výsledkov. Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, výsledkov, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta
  • Termín nástupu: dohodu, najneskôr november 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte rád aj náročné výzvy a dokážete ich zvládnuť? Práca v cestovnom ruchu je Vašou "srdcovkou"? Zvládate vysoké pracovné nasadenie a hľadanie riešení s prevzatím zodpovednosti za odvedenú prácu? Nebojíte sa prekážok, tvrdej práce a práce s ľuďmi? Chcete prispieť k skvalitneniu služieb pre návštevníkov nášho rezortu na úpätí Nízkych Tatier?
Ak ste si odpovedali áno, bude práca v našom tíme pre Vás tou pravou výzvou.
Keď k tomu pridáte dobrú náladu a radosť z komunikácie s ľudmi, práca
riaditeľa sa stane hodnotným naplnením Vášho pracovného potenciálu a
určite budete vítaným členom nášho tímu.

Hľadáme skúseného, schopného a vytrvalého človeka na pozíciu Výkonný riaditeľ rezortu, ktorý dokáže prevziať zodpovednosť za zverené zariadenie. Máme záujem poskytovať nadštandardné služby - kvalitou a obsahom. Ponúkame trvalú prácu na výnimočných projektoch, kde sa môžete realizovať.

Náplň práce:
- zabezpečenie plynulého chodu prevádzky ubytovacieho komplexu s
doplnkovými službami na stanovenej úrovni
- plánovanie činností, aktivít a hospodárenia rezortu
- tvorba metodiky a metodické riadenie fungovania rezortu a
pracovníkov
- definovanie, koordinácia a riadenie personálnych potrieb
- plánovanie, riadenie a koordinácia technických potrieb a zabezpečenia
- kontrola a schvaľovanie riadenia cenotvorby
- koordinácia plánovania a činností divízií a oddelení rezortu
- riadenie výdajov a dohľad nad rozpočtom rezortu
- koordinácia rezortu s investičnými zámermi budovania a rozvoja rezortu
- definovanie, koordinácia a vyhodnocovanie spolupráce s externými
spolupracujúcimi firmami a inštitúciami
- zastupovanie rezortu v komunikácii so štátnymi inštitúciami
- aplikácia nových procesov a štandardov
- zodpovednosť za dodržiavanie vnútropodnikovej kultúry
-vyhodnocovanie stratégií a procesov, príprava pravidelných reportov a štatistík

WEB:
www.demanovarezort.sk
www.pinus-restaurant.sk
www.maracamping.sk

- práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- možnosť sebarealizácie na zaujímavých projektoch
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- účasť na odborných tréningoch a seminároch
- po osvedčení - možnosť dlhodobej spolupráce
- práca v príjemnom prostredí

Ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám svoj životopis a motivačný list na e-mail personalista@spg.sk a my Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.
Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí splnia stanovené podmienky pre obsadenie pozície.
Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Slovak Property Group a.s. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v ubytovacích zariadeniach minimálne 3 rokov (najlepšie na všetkých pozíciach)
- veľká orientácia v obore cestovného ruchu a gastronómie
- základný prehľad prípadne skúsenosť s marketingom
- byť zameraný jednoznačne na riešenia so schopnosťou vidieť ďaleko dopredu a systematicky plánovať
-ochota zvládať ľudí s porozumením aj za sťažených podmienok
- schopnosť vyžadovať a dosahovať produkt - výsledok
- proaktívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, lojálnosť a komunikácia na vysokej úrovni
- samostatnosť v plánovaní, manažovaní projektov a zverených pracovníkov
- základná znalosť v oblasti personalistiky, v ekonomických procesov a platnej legislatívy
- schopnosť manažovať kolektív a zastúpiť akúkoľvek pozíciu v rezorte
- časová flexibilnosť najmä v letnej a zimnej sezóne

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové
hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí. Projekty,
ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú
dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s.
Roveň 215
033 01 Podtureň

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Katarína Kunštárová
Tel.: +421918401444
E-mail: poslať životopis