Vedúca prevádzky / administratívna pracovníčka v tradičnom slovenskom obchode Kriváň

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Demänová, Liptovský Mikuláš-Demänová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiac+ variabilná zložka v závislosti od výsledkov. Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta.
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa vedúcou tímu v našom slovenskom obchode KRIVÁŇ, ktorý sa zaoberá predajom tradičných slovenských výrobkov (mliečne výrobky, mäsové výrobky, medovina, slovenské víno, pivo a iné). Hľadáme príjemnú, zodpovednú, komunikatívnu a ochotnú vedúcu / vedúceho predajne na dlhodobú spoluprácu, ktorá/ý bude reprezentovať tento obchod a zvládne administratívu rôzneho druhu.

Predajňa je v krásnom tradičnom prevedení, kde sa budete cítiť ako doma. Vašou činnosťou podporíte predaj slovenských výrobkov a postaráte sa o to, že všetci zahraniční turisti zistia, že Slováci vyrábajú naozaj chuťovo výborné a kvalitné produkty. Keď už predávať, tak slovenské a keď slovenské, tak v našom obchode KRIVÁŇ.

Obchod KRIVÁŇ je súčasťou ekologického rezortu, ktorý sa nachádza na hlavnej trase do lyžiarskeho strediska JASNÁ na konci obce Demänová.

web: www.demanovarezort.sk

Náplň práce:
-riadenie a starostlivosť o predajňu
-príprava dokumentácie a komunikácia so štátnymi inštitúciami
-komunikácia s dodávateľmi, vypracovanie porovnávacích ponúk, objednávanie
tovarov
-spracovanie obchodných plánov
- vypracovanie plánov tržieb, štatistiky
- zodpovednosť za chod predajne, zariadenia, hospodársky výsledok,
inventarizáciu tovarov
- evidencia a kontrola hotovostných pokladničných dokladov, došlých faktúr a
ostatných dokladov
- práca so skladovou evidenciou: inventúry a inventarizácie stredísk, evidencia
skladových zásob
- zber, evidencia a odvod tržieb
- spracovanie podkladov pre výpočet miezd (spracovanie a kontrola dochádzky,
spracovávanie podkladov zrážok zo mzdy, registrácia zamestnancov do
dochádzkového systému)
- spracovanie podkladov pre ekonomické oddelenie
- riadenie a vedenie tímu spolupracovníkov na predajni, plánovanie zmien, nábor
nových zamestnancov a riešenie personálnych otázok s personálnym/mzdovým
oddelením

- práca v stabilnej, ale dynamickej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- zľavy na tovar obchodu KRIVÁŇ, Demänová rezort
- možnosť kariérneho rastu, osobného rozvoja a získavania odbornej kvalifikácie

Ak Vás naša ponuka oslovila, neváhajte a zašlite nám svoj životopis na email: personalista@spg.sk a my Vás budeme konaktovať telefonicky alebo emailom.
Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí splnia nami stanovené podmienky pre obsadenie tejto pozície.

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti SLOVAK PROPERTY GROUP a.s. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod a služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Personalistika - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- dobré komunikačné a prezentačné zručnosti, príjemné vystupovanie, silná orientácia na zákazníka
- kladný vzťah k tradičným slovenským výrobkom
- skúsenosti v predaji s potravinami a hygienické minimum (zdravotný preukaz)
- zodpovedný a precízny prístup k práci
- skúsenosť v akomkoľvek gastro-programe
-časová flexibilita, samostatnosť a ochota
-dodržiavanie čistoty, HACCP zásad
- prax na podobnej pozícii je viac ako vítaná

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové
hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí. Projekty,
ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú
dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s.
Roveň 215
033 01 Podtureň