Pridať inzerát

Typovač dát - 5,5 hod. úväzok, 16:30 - 22:00, PO-PI

Slovak Parcel Service s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senecká cesta 1, 900 28 Ivanka pri Dunaji
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 EUR/mesiac( 450,- € základ + 100 € prémie vyplácané pravidelne mesačne)
  • Termín nástupu: po dohode, čo najskôr
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme kuriérska spoločnosť Slovak Parcel Service, s.r.o., denne prepravujeme najväčší objem kuriérskych zásielok na Slovensku a hľadáme kolegyňu / kolegu - typovača dát na skrátený úväzok.

Náplň práce:
- typovač dát podľa prepravných dokumentov kontroluje správnosť vložených údajov v internom programe
- dopĺňa a opravuje dáta v internom programe
- komunikuje s ostatnými strediskami vrámci spoločnosti

Pracovná doba:
- 16:30 - 22:00
- 5 dní v týždni od pondelka do piatku
- víkendy a sviatky voľné
- dovolenka podľa zákonníka práce

Mzda:
- 550,- € brutto mesačne. Mzdu tvorí 450,- € základ + 100,- € prémie
- prémiová zložka mzdy je súčasťou mesačnej mzdy a je vyplácaná pravidelne každý mesiac
- stravné lístky vo forme gastrokarty v hodnote 4,- € /deň

Miesto práce:
- Senecká cesta 1, Ivanka pri Dunaji
- nachádzame sa asi 2 km pred Ivankou, hneď za BA
- sme dostupní aj medzi-mestskými spojmi, zastávka "Logistické centrum, Bratislava", spoj si ľahko vyhľadáte na www.cp.sk
- parkovanie možné v rámci areálu zdarma

Pre koho je práca vhodná:
- miesto obsadzujeme dlhodobo a stabilne, nejedná sa o dočasnú brigádu
- práca je vhodná napr. pre študenta, rodiča ma MD/RD, niekoho s iným kratším úväzkom, či menej náročnou prácou cez deň
- niekoho, kto má možnosť pracovať každý pracovný deň

- práca si vyžaduje sústredenie a preto nie je vhodná, ak máte počas dňa ešte jeden plný úväzok
- práca sa nedá vykonávať z domu, ani v inom čase

Výhody práce u nás:
- stabilná práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- dlhodobá perspektíva zamestnania
- zaškolenie priamo na pozícii
- práca v príjemnom a profesionálnom kolektíve
- automaty na pochutiny, bagety a nápoje na pracovisku, kuchynka, pitný režim, káva zdarma
- parkovanie pre zamestnancov v areáli spoločnosti
- dostupnosť medzimestkých spojov
- stravné v hodnote 4 eurá formou stravovacej karty

Informácie o výberovom konaní

Ako dať o sebe vedieť?

- svoj životopis pošlite cez formulár nižšie

Vážime si záujem všetkých, avšak iba vybraní kandidáti sú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

U nového kolegu/kolegyne očakávame:
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- schopnosť učiť sa nové veci
- možnosť a ochota prispôsobiť sa pracovnej dobe ( každý deň v týždni, celoročne a dlhodobo)
- znalosť strojopisu - výhodou
- samostatnosť

Spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o. pôsobí na trhu expresných kuriérskych služieb od roku 1992. Už viac ako 20 rokov na Slovensku zastupuje americkú prepravnú spoločnosť United Parcel Service (UPS), ako jej autorizovaný zástupca (Authorised Service Contractor for UPS). Od roku 2002 je majiteľom spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o. rakúska spoločnosť Post International Beteiligungs GmbH. Slovak Parcel Service s.r.o. disponuje modernou logistickou sieťou, ktorú tvorí 27 regionálnych pobočiek a doručovateľský vozový park, ktorý predstavuje viac ako 700 kuriérskych vozidiel. Spolu so sesterskou spoločnosťou IN TIME s.r.o. je Slovak Parcel Service s.r.o. najväčším súkromným prepravcom expresných zásielok v SR.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Parcel Service, s.r.o., Authorised Service Contractor for UPS
Senecka cesta 1
900 28 Ivanka pri Dunaji