Hľadáme skúsených vodičov pre linky zmluvnej dopravy najmä na linkách Holíč, Kúty a Gbely mzda min. 1.300 €.

Slovak Lines, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nádražná 13a, Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac+ príplatky za nadčas, sviatky, noc, sobotu, nedeľu, "diéty", + odmeny za aktívny prístup k práci,
  • Termín nástupu: 15. deň, resp. 1. deň v mesiaci
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava cestujúcich na linkách v osobitnej doprave na Záhorí,
- práca vhodná najmä pre vodičov z blízkeho okolia,
- obsadzujeme linky v okolí: Holíč, Kúty a Gbely, príp. blízke okolie,
- komunikácia s cestujúcimi,
- základná starostlivosť o čistotu, bežná údržba a drobné opravy zvereného vozidla.

- vhodnejšie pre uchádzačov s bydliskom na Záhorí, v Bratislavskom kraji a blízkom okolí, resp. aj z iných okresov,
- stabilná práca na plný úväzok u jedného z najvýznamnejších poskytovateľov verejnej autobusovej dopravy na Slovensku s bohatou históriou,
- cestovné výhody pre zamestnanca a jeho rodinu - cestovné za každých aj začatých 50 km vo výške 0,05 Eur (deti - denné štúdium do 26 rokov), manžel/ka 50% zľava z cestovného,
- zabezpečené bezplatné ubytovanie,
- odmeny za jazdu bez dopravnej nehody za každých 250.000 km,
- odmeny pri pracovnom výročí,
- sociálna výpomoc pri mimoriadnych situáciách,
- kvalitný vozový park,
- možnosť odborného a osobnostného rastu,
- uniforma pre vodičov zdarma vrátane kvalitnej zimnej a jarnej bundy,
- pitný režim na pracovisku zdarma, zvýhodnené ceny nonstop občerstvenia,
- pracovisko situované v okolí Malaciek, resp. Bratislavský kraj

Nástup možný 15. deň, resp. 1. deň v mesiaci, resp. dohodou (ihneď).

Bližšie informácie o pracovnom mieste Vám radi poskytneme

- DISPEČING MA
prac. deň 11:00 - 14:00
0917 738 272 p. Baričiak

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru spolu so životopisom prosíme zasielať cez www.profesia.sk.

Kontaktovať budeme všetkých záujemcov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2021 (ostáva ešte 95 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

D

Počet rokov praxe

1

- min. vek 24 rokov,
- vodičské oprávnenie na skupinu D,
- prax s vedením autobusu,
- slušné a zdvorilé vystupovanie,
- kolegialita,
- ústretovosť,
- schopnosť pracovať v tíme,
- ochota dobre vychádzať s cestujúcimi,
- profesionálny prístup k práci,
- odborná, zdravotná a psychická spôsobilosť.

Slovak Lines je jeden z najvýznamnejších poskytovateľov verejnej autobusovej dopravy na Slovensku. Vykonávame pravidelnú, príležitostnú a osobitnú dopravu. Zároveň už vyše 50 rokov prevádzkujeme medzinárodnú autobusovú linku Bratislava – Viedeň, v rámci ktorej obsluhujeme aj viedenské letisko Schwechat.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bottova 7
81109 Bratislava