Pridať inzerát

Inštalatér-údržbár

Slovak Lines, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bottova 6654/7, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,20 €/h
  • Termín nástupu: 1.1.2020

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž, opravy, údržba vnútorných rozvodov (vrátane prípojok z hranice objektov) studenej, teplej vody, kanalizácie, vnútorných rozvodov vykurovania, vrátane pripojenia armatúr a spotrebičov. Oprava vodovodných batérií a splachovačov. Pomocné práce pri ostatných odborných činnostiach údržby.

Zamestnanecké cestovné výhody ( aj pre rodinných príslušníkov),
bezplatné pracovné ošatenie,
stravné lístky (gastrolístky) v hodnote 4,50€/ks, možnosť stravovania priamo v areáli pracoviska,
práca na 1 zmenu, po-pia, od 7:00 - 15:00 h,
pracovisko situované v širšom centre Bratislavy.

Žiadosti o prijatie do zamestnania spolu s profesijným životopisom prosíme zaslať na adresu našej spoločnosti. Bližšie informácie o pracovnej pozícii poskytne p. Mokrý na č.tel. 0905 203 982. Kontaktovať budeme len tých záujemcov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

inštalatér

Počet rokov praxe

1

min. 1 rok odbornej praxe, platný zváračský preukaz plameňové zváranie kovov a rezanie kovov (zváranie acetylénom), samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť za zverené pracovné prostriedky, praktické myslenie, pozornosť, dôslednosť, iniciatívnosť.

Slovak Lines je jeden z najvýznamnejších poskytovateľov verejnej autobusovej dopravy na Slovensku. Vykonávame pravidelnú, príležitostnú a osobitnú dopravu. Zároveň už vyše 60 rokov prevádzkujeme medzinárodnú autobusovú linku Bratislava – Viedeň, v rámci ktorej obsluhujeme aj viedenské letisko Schwechat. Opätovne sme zahájili prevádzku linky do Wolfsthalu a Hainburgu. Od 10.1.2020 premáva nová linka do Budapešti, aj na budapeštianske letisko s 3 pármi spojov denne.

Vozový park Slovak Lines tvorí viac ako 300 autobusov. Naše autobusy sú vybavené klimatizáciou, v prímestskej doprave používame aj nízkopodlažné autobusy kompletne vybavené pre prepravu cestujúcich so zdravotným postihnutím. Vozový park Slovak Lines sa priebežne obnovuje.

Slovak Lines sa aktívne podieľa na činnosti Zväzu autobusovej dopravy, ktorý zastupuje najvýznamnejších autobusových dopravcov na Slovensku. Okrem poskytovania autobusovej dopravy sa Slovak Lines špecializuje aj na odborné opravy a údržbu vozidiel.

Naše autobusy

História našej spoločnosti siaha do roku 1949 ku vzniku národného podniku ČSAD. Počas rokov sa firma transformovala a pôsobili sme pod názvom SAD Bratislava, až kým prišla v roku 2007 zmena názvu značky na Slovak Lines. Spoločnosť má v súčasnosti 620 zamestnancov, z toho 430 vodičov.

Prímestskú dopravu v Bratislavskom samosprávnom kraji zabezpečujeme 45 autobusovými linkami. Naše regionálne spoje sú súčasťou Integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji (IDS BK). Autobusy Slovak Lines prepravili v roku 2019 takmer 14 mil. cestujúcich.

Inovujeme, aby sme boli lepší.
Rovnako ako na tradície sa však sústreďujeme aj na inovácie, vysokú kvalitu služieb a bezpečnosť. V posledných rokoch sa predaj komerčných produktov spoločnosti Slovak Lines Express, ktoré tvorí najmä medzinárodná linka do Viedne, Hainburgu a Budapešti, sezónne linky a príležitostná doprava, presúva do online prostredia. Mobilná aplikácia Slovak Lines patrí medzi najvyspelejšie dopravné aplikácie na slovenskom digitálnom trhu.

Sme držiteľom certifikátu ISO 9001, ktorý sme získali po intenzívnej príprave a následne vykonanom audite spoločnosťou TÜV NORD CERT GmbH. Tento certifikát potvrdzuje, že Slovak Lines a.s. používa systém manažérstva kvality v súlade s normou číslo EN ISO 9001 : 2015 pre oblasť platnosti: PRAVIDELNÁ AUTOBUSOVÁ DOPRAVA.
Certifikácia bola vykonaná podľa predpisov TÜV NORD CERT pre auditovanie a certifikáciu a podlieha pravidelným kontrolným auditom.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Lines Služby, a.s.
Bottova 7
81109 Bratislava