Vodič autobusu Slovak Lines v okolí BA, mes. príjem min. 1500€, 1x stab. príspevok 1350€ alebo autoškola (C-D): 0€, ubytovanie: 0€, iné výhody.

Slovak Lines, a.s.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,70 €/hod. + variabilná časť do výšky 1,27€/h. + príplatok IDS 0,40€/h. + príplatky za nadčas, sviatok, noc, sobotu, nedeľu, diéty.
  • Termín nástupu: 01.02.2019, resp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava osôb v pravidelnej prímestskej doprave,
- základná starostlivosť o čistotu a bežná údržba a drobné opravy zvereného vozidla.

- stabilná a perspektívna práca na plný úväzok v ambicióznej spoločnosti
- cestovné výhody pre rodinu,
- príplatky za prácu z voľna,
- odmeny za jazdu bez nehody, pri životnom a pracovnom jubileu,
- kvalitný vozový park,
- možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rastu,
- uniforma pre vodičov zdarma,
- pracovisko situované v BA a Bratislavskom kraji.

Informácie o výberovom konaní

Nástup možný 1.2.2019, resp. dohodou.

Bližšie informácie o pracovnom mieste Vám radi poskytneme
- DISPEČING
prac. deň 7:00 - 14:00
0905 203 944 p. Jendek
‭0908 714 281‬ p. Bartalos

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru spolu so životopisom prosíme zasielať e-mailom cez www.profesia.sk, časť Kontakt, tlačítko "Poslať životopis".

Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2019 (ostáva ešte 404 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

C, D

- vodičský preukaz na skupinu D a bydlisko v Bratislavskom a Trnavskom kraji - nástup ihneď,
- vodičský preukaz na skupinu C s praxou vedenia vozidla nad 7,5 t - preškolenie na skupinu D zdarma v autoškole:
min. vek 24 rokov
skupina C cca. 4 týždne
+ kvalifikačná karta vodiča 2-4 týždne

príjem počas autoškoly (vodič v odbornej príprave) 5,20 € brutto / hod.

- slušné a zdvorilé vystupovanie,
- ochota dobre vychádzať s cestujúcimi,
- profesionálny prístup k práci,
- odborná, zdravotná a psychická spôsobilosť.

Slovak Lines patrí k najvýznamnejším poskytovateľom verejnej autobusovej dopravy na Slovensku. Zabezpečuje pravidelnú dopravu, zájazdovú a osobitnú dopravu. Slovak Lines (predtým pôsobiaci pod názvom SAD Bratislava) prevádzkuje autobusovú linku Bratislava - Viedeň už vyše 50 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bottova 7
81109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Jendek
Tel.: +421905203944
E-mail: poslať životopis