Pridať inzerát

Vodič kamiónovej dopravy, pravidelné linky SK aj MKD

Slovak Cargo Trans, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 740 - 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap, dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava tovaru na stabilných trasách, podľa vopred dohodnutých podmienok v rámci SK a EU:
- Považská Bystrica - Žilina a späť, každý deň doma, víkendy doma 1100 € až 1400 €
- rozvozy alebo prevozy tovaru vrámci Slovenska 1100 € až 1400 €
- rozvoz tovaru autom s hydraulickou rukou 1000 € až 1300 €
- prepravy tovaru do susedných štátov, kolečka 1100 € až 1400 €
- prepravy tovaru SK - DE - SK a SK - B - SK na pravidelných trasách, víkendy doma alebo podľa dohody 1400 € až 1800 €

- pridelené vozidlá s emisnou triedou EURO 5, EEV a EURO 6
- o servis vozidiel je postarané
- nonstop telefonická linka pre pomoc vodičom
- pravidelné výplatné termíny
- odmeny, prémie, vernostné
- dodržiavanie AETR

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Cestná doprava

Vodičský preukaz

B, C, E

- pracovitosť, slušnosť, zodpovednosť
- vodičské oprávnenie skupiny C, E
- kvalifikačná karta vodiča

Spoločnosť SLOVAK CARGO TRANS poskytuje svoje služby v oblasti cestnej dopravy už viac ako 12 rokov. K tomu využívame najmodernejšie dopravné prostriedky za účelom ekológie a bezpečnosti vodičov. Okrem prepravy tovarov návesovými súpravami a sólovými vozidlami sa zaoberáme aj logistikou v doprave a stavebnými prácami.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Terchová 1152
013 06 Terchová

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Panták
Tel.: +421948474748
E-mail: poslať životopis