Pridať inzerát

Referentka prevádzkového oddelenia

SLOV-MATIC, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Humenské námestie, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: november 2022, resp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava denných podkladov a vyúčtovaní pre management a finančnú správu
práca v účtovnom programe NAVISION
spracovanie tržieb
podklady pre úhradu odvodov
komunikácia s mestskými úradmi
komunikácia s bankami, agenda POS terminálov
kontrola faktúr
komunikácia s dodávateľmi telekomunikačných služieb

príjemné pracovné prostredie v dobrom kolektíve
priestor pre odborný a kariérny rast
veľa príležitostí pre získavanie nových informácií a skúseností
možnosť sebarealizácie - veľký priestor pre prinášanie nových nápadov a riešení
ponúkame vysokú mieru samostatnosti a s tým spojenú aj zodpovednosť
príspevky zamestnávateľa na DDS

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vyhradzujeme si však právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami stanovené kritériá.

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis a do predmetu uveďte "Referentka prevádzkového oddelenia".

Okrem Vášho štruktúrovaného životopisu nám zašlite aj nasledujúci súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov:
"Zaslaním svojho životopisu a ďalších dokumentov poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti SLOV-MATIC, spol. s r.o., so sídlom Humenské námestie 1, 851 07 Bratislava, pre účely výberového konania."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, precíznosť

Firma pôsobiaca v oblasti zábavného priemyslu so sídlom v Bratislave a regionálnymi kanceláriami v Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov