Pridať inzerát

Mzdová účtovníčka

SLOV-MATIC, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava V
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 1 550 EUR/mesiac(finálna úroveň mzdy závisí od skúseností uchádzača a od individuálnych schopností zvládnuť zverenú agendu)
  • Termín nástupu: september 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizovať kompletné spracovanie mzdovej agendy,
- spracovávanie ELDP, archivovanie dokladov,
- spracovávať výkazy a hlásenia pre poisťovne,
- komunikácia s inštitúciami - sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne a daňový úrad (výkazy, hlásenia, prihlášky, odhlášky, ročné zúčtovania atď.),
- tvoriť prehľady a ročné hlásenia o dani z príjmov,
- administratívne činnosti mzdového oddelenia (zápočtové listy, PN, exekúcie, potvrdenia o príjme zamestnancov, evidencia a vystavovanie vstupných a výstupných dokladov...),
- prihlasovať, odhlasovať zamestnancov z/do poisťovní,
- viesť personálne zložky zamestnancov,
- aktualizovať zmeny údajov zamestnancov v mzdovom systéme,
- tvoriť výstupné reporty podľa zadania,

- príjemné pracovné prostredie v dobrom kolektíve,
- priestor pre odborný a kariérny rast,
- po dohode flexibilná pracovná doba a homeoffice
- veľa príležitostí pre získavanie nových informácií a skúseností,
- možnosť sebarealizácie - veľký priestor pre prinášanie nových nápadov a riešení,
- podpora vzdelávania, systém interných aj externých vzdelávacích programov,
- ponúkame vysokú mieru samostatnosti a s tým spojenú aj zodpovednosť

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vyhradzujeme si však právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami stanovené kritériá.

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis a do predmetu uveďte "Mzdový účtovník/čka".

Okrem Vášho štruktúrovaného životopisu nám zašlite aj nasledujúci súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov:
"Zaslaním svojho životopisu a ďalších dokumentov poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti SLOV-MATIC, spol. s r.o., so sídlom Humenské námestie 1, 851 07 Bratislava, pre účely výberového konania."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

mzdový účtovník

Počet rokov praxe

5

- hľadáme skúseného mzdového účtovníka/mzdovú účtovníčku,
- hľadáme tímového hráča,
- znalosť Zákonníka práce a predpisov upravujúcich oblasť miezd podmienkou,
- schopnosť samostatne pracovať,
- ochota učiť sa nové veci,
- komunikačné zručnosti na profesionálnej úrovni,
- mzdové účtovníctvo – pokročilý

Firma pôsobiaca v oblasti zábavného priemyslu so sídlom v Bratislave a regionálnymi kanceláriami v Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Humenské námestie 1
851 07 Bratislava