Recepčný/á (denná aj nočná) v rezorte Hotel Bjornson & Bjornson TREE Houses Jasná

SLOV INN JASNÁ a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Demänovská Dolina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiacpodmienka: skúsenosť s prácou na hotelovej recepcii min 1 rok
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Check in, check out hostí,
komunikácia s hosťom, účtovanie hostí, rezervácie

Práca v nádhernom prostredí Nízkych Tatier, v novom *** Hoteli Bjornson & Bjornson Tree houses v Jasnej, výborný kolektív, vynikajúce platobné ohodnotenie, nástupný plat od 5,00 - 6,00€/ hod v čistom, k dispozícii zamestnanecké ubytovanie bezplatne

žiadosti prosím zasielajte na mail: chovancik@bjornsonka.sk, tel info: 0905635295

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Poľský jazyk - Začiatočník (A2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

prax na pozícii recepčný aspoň 1 rok

Spoločnosť poskytujúca ubytovacie služby

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov