Pridať inzerát

Riaditeľ hotelového rezortu

SLOV INN JASNÁ a. s.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mesiacFinálne mzdové ohodnotenie bude záležať na obojstrannej dohode
  • Termín nástupu: dohodou, idealne ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného, schopného a vytrvalého človeka, skúseného manažéra na pozíciu riaditeľ hotelového rezortu (HOTEL 3* + HOTEL 4*), ktorý dokáže prevziať zodpovednosť za zverené zariadenie.

Dokážete zvládať náročné zadania, zaujímavé projekty? Práca v cestovnom ruchu je pre Vás ako stvorená? Zvládate vysoké pracovné nasadenie, nebojíte sa prekážok, tvrdej práce a práce s ľuďmi? Chcete prispieť k skvalitneniu služieb pre návštevníkov našej spoločnosti?
Ak ste si odpovedali áno, bude práca v našej spoločnosti práve pre Vás.

Náplň práce:
- plánovanie činností, aktivít a hospodárenia spoločnosti
- plánovanie, riadenie a koordinácia technického zabezpečenia spoločnosti
- zabezpečenie plynulého a bezproblémového chodu prevádzky ubytovacieho zariadenia
spolu s doplnkovými službami na stanovenej úrovni
- riadenie a koordinácia personálu
- riadenie a koordinácia spoločnosti
- kontrola a schvaľovanie cenotvorby
- kontrola a schvaľovanie finančných nákladov, investícii, rozpočtu spoločnosti
- zastupovanie spoločnosti v komunikácii so štátnymi inštitúciami, dodávateľskými a odberateľskými spoločnosťami
- aplikácia nových procesov spoločnosti
- zodpovednosť za dodržiavanie vnútropodnikovej kultúry spoločnosti
-vyhodnocovanie stratégií a procesov spoločnosti

- práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie
- účasť na odborných školeniach, tréningoch a seminároch
- práca v príjemnom prostredí

Svoj životopis s motivačným listom prosím zasielajte na: chovancik@bjornsonka.sk, tel: 0905635295

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- prax v cestovnom ruchu minimálne 5 rokov
- orientácia v obore gastronómie
- skúsenosti s vedením tímu, jeho školenie, mentoring
- proaktívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, lojálnosť a komunikácia na vysokej úrovni
- samostatnosť v plánovaní, manažovaní projektov a zverených pracovníkov
- znalosť v oblasti personalistiky, v ekonomických procesoch a platnej legislatíve
- časová flexibilnosť

Spoločnosť poskytujúca ubytovacie služby

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov