Chyžná v rezorte Hotel Bjornson & Bjornson Tree houses Jasná

SLOV INN JASNÁ a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hotel Björnson, Demänovská Dolina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiac+ prémie v závislosti od skúseností a pracovného výkonu vo výške 20% - 90%
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie hotelových izieb, spoločných priestorov v Hoteli Bjornson Jasna, + nove Chatky Tree Tree houses - www.bjornsonka.sk

Práca v nádhernom prostredí Nízkych Tatier, v stabilnom kolektíve
Nástupný plat od 5,00€ / hodina v čistom. Zamestnanecké ubytovanie zabezpečené, bezplatne.

Zivotopis prosim mozete zaslat na e-mail: chovancik@bjornsonka.sk, tel 0905635295

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

0

Spoločnosť poskytujúca ubytovacie služby

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SLOV INN JASNA a.s.
Demänovská dolina 77
031 01 Demänovská dolina