Pridať inzerát

Kuchár v rezorte Hotel Bjornson & Bjornson TREE HOUSES

SLOV INN JASNÁ a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jasná Nízke Tatry, Demänovská Dolina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba jedál teplej a studenej kuchyne - bufet + a la carte + grill na hotelovej terase
- dodržiavanie technologických postupov a kalkulácií
- zodpovednosť za dodržiavanie hygienických predpisov

- práca v atraktívnom prostredí Nízkych Tatier v Hoteli Bjornson Jasná*** & Bjornson Tree Houses

- nástupný plat 7,00 - 8,00€ / hod v čistom,
- stabilné pracovné prostredie
- zamestnanecké ubytovanie a stravovanie
- ďalšie zamestnanecké benefity

Vaše žiadosti so životopisom prosím zašlite na e-mail: chovancik@bjornsonka.sk, informácie na tel: 0905635295

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

požadujeme prax min 3 roky

Spoločnosť poskytujúca ubytovacie služby

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SLOV INN JASNA a.s.
Demänovská dolina 77
031 01 Demänovská dolina