Pridať inzerát

Recepčná v Phuket SPA Thai Massage

SLOT AND MORE s.r.o.

  • Miesto práce: OC Galéria, Toryská, Košice - mestská časť Západ
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac+ motivujúca variabilná zložka mzdy
  • Termín nástupu: 15.02.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o zákazníkov a vnímanie ich potrieb
- správa a vybavovanie objednávok (telefón, email, rezervačný systém, databáza klientov)
- poskytovanie informácií o ponúkaných službách
- starostlivosť o bežný chod prevádzky (čistotu, pohodu a dobrú atmosféru)
- marketingové aktivity na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram)
- zabezpečovanie bežnej prevádzkovej administratívy (reporty)

Máte jedinečnú možnosť podieľať sa na kreovaní unikátneho konceptu thajských masáží, pracovať v pokojnom a príjemnom prostredí s možnosťou variabilného pracovného času.
So zmiernením prípadného stresu Vám pomôžu naše kvalifikované masérky.
Ponúkame Vám stabilné a dlhodobé zamestnanie s pracovnou zmluvou na neurčitý čas.

Štrukturovaný životopis obohatený o fotografiu tváre výlučne kvôli pamäťovej fixácii uchádzača nám prosím zasielajte e-mailom. Vzhľad nie je výberovým kritériom.
Osobné pohovory budú prebiehať priebežne počas trvania pracovnej ponuky v maďarskom jazyku na bežnej hovorovej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Maďarský jazyk - Začiatočník (A2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Facebook - Mierne pokročilý
Instagram - Mierne pokročilý
Google Drive - Základy

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

prax je vítaná, nie je však podmienkou pre šikovného uchádzača

Nevyhnutnou podmienkou pre obsadenie pracovnej pozície je znalosť maďarského jazyka slovom aj písmom na bežnej komunikačnej úrovni vzhľadom na potrebu komunikácie s vedením spoločnosti.
Úspešný uchádzač by mal mať predovšetkým príjemné a priateľské vystupovanie, nadpriemerné komunikačné schopnosti, chuť a ochotu pracovať, zmysel pre poriadok a zodpovednosť je samozrejmosťou.

Otvorili sme unikátny koncept Phuket SPA Thai Massage s ponukou tradičných thajských masáží vykonávaných kvalifikovanými a certifikovanými masérkami v obklopení vône éterických olejov, relaxačnej hudby v prostredí s nádychom ďalekého východu a to všetko v OC Galéria Shopping v Košiciach. Viac na www.phuketspa.sk

Počet zamestnancov

1 zamestnanec