Pridať inzerát

Nákupca

SLOSMAT, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiacmzda pozostáva zo základnej mzdy a odmien
  • Termín nástupu: 02.09.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Objednávanie a obstaranie nákupu obchodného tovaru:
a) komunikácia s dodávateľmi a dopravcami,
b) kontrola zostatkov tovarov,
c) vystavenie dodávateľskej objednávky,
d) v prípade potreby zabezpečenie dopravy tovaru, dopravcu,
e) potvrdenie objednávok, termínov dodania, riešenie nezrovnalostí,
f) spracovanie došlej faktúry, administratívna kontrola dodania tovaru, porovnanie s objednávkou, riešenie nezrovnalostí,
g) administratívny príjem tovaru, príjemka.

2. Reklamácie:
a) správa reklamácií u dodávateľa:
- podanie reklamácie tovaru u dodávateľa,
- kontrola stavu,
- urgencie,
- riešenie nezrovnalostí,
- ukončenie reklamačného konania,
b) súvisiace administratívne agendy a evidencie.

3. Správa skladových kariet:
a) vytváranie, kontrola a opravy/úpravy skladových kariet tovarov.

4. Správa cenníkov, cenotvorba:
a) kontrola nákupných cien, zliav a ďalších podmienok ,
b) nastavovanie, kontrola a úprava predajných cien tovarov a zliav,
c) vytváranie a kontrola nákupných cenníkov.

5. Podpora a súčinnosť kolegom.

6. Vedenie súvisiacich administratívnych agend a príprava štatistík, analýz, porovnaní prehľadov a hlásení.

7. Zastupovanie kolegov na obchodnom oddelení.

8. Ďalšie čiastkové práce a úlohy podľa pokynov zamestnávateľa.

stabilná pracovná pozícia a kolektív,
stravné 6,40 €/deň plne hradené zamestnávateľom,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
stavebné materiály - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nákupca, predajca, stavebníctvo, skladové hospodárstvo

Počet rokov praxe

3

komunikatívnosť
schopnosť hľadať riešenia
samostatnosť

Spoločnosť s pôsobiaca na trhu od roku 1992, zaoberajúca sa poradenstvom, predajom a predajom stavebných materiálov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Cestárska 12
010 01 Žilina