Pridať inzerát

Vodič MKD

SLONATRANS, s.r.o.

  • Miesto práce: Nemecko, Francúzsko, Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 765 - 2 500 EUR/mesiacKonečná výška mzdy záleží od vašich skúseností a vzdelania (ADR), zahŕňa aj výkonnostný bonus. Oceníme, keď zaučíte nového kolegu, ak máte záujem o zvýšenie kvalifikácie - ADR, uhradíme Vaše počiatočné náklady. Počas služobnej cesty máte dennú diétu 45 eur, vreckové. Preplácame periodickú zdravotnú/psychologickú prehliadku našich zamestnancov.
  • Termín nástupu: priebezne pocas roka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodič MKD, zodpovednosť za prepravu, vykládku , nakládku tovaru, komunikácia u klienta, s dispečingom
Pracujeme v turnusoch

- pozitívny a profesionálny prístup zo strany vedenia
- mladý pracovný kolektív
- slušný príjem

Hľadáme zodpovedných, spoľahlivých vodičov medzinárodnej kamiónovej dopravy.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2022 (ostáva ešte 97 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

VP CE
výpis z registra trestov,
platné lekárska prehliadka a psychotest,
tachografová karta vodiča,
ADR - ak nemáte, záujem urobiť si školenie počas 6 mesiacov od nástupu
samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, tímové myslenie, schopnosť prispôsobiť sa zmenám

Prosperujúca prepravná spoločnosť na trhu od 2007, s cca 70 zamestnancami. Ponuka dlhodobej spolupráce.
Vozový park: Scania (chladnička, klíma, kúrenie, satelit, navigačný systém, mapy), Mercedes, Iveco, Daf, Renault - najstaršie ťahače z roku 2018.
Prepíname návesy, plachty- rolovačky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov