Pridať inzerát

HSE Špecialista

Slomatec, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tehelňa 20, Devínska Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 480 - 2 086 EUR/mesiacZákladná mzda sa odvíja od skúseností vybraného kandidáta a je vecou dohody. Ku mzde prináležia mesačné prémie do výšky 150€ a 13. plat. Ostatné príplatky podľa uvedených benefitov.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a samostatného kolegu/ kolegyňu s praxou v oblasti BOZP, OPP a životného prostredia vo výrobnej spoločnosti. Tvojou úlohou bude:
- práca BOZP technika, zabezpečovať kompletnú starostlivosť o BOZP, OPP a ergonómiu pri práci, vrátane legislatívnej agendy pre plnenie zákonných požiadaviek,
- evidencia a vykonávanie školení v oblasti BOZP, OPP a ŽP
- evidencia pracovných úrazov, ich správa a povinnosti vyplývajúce zo zákona,
- vyhodnocovanie príčin pracovných úrazov s návrhom na opatrenia vedúce k zvýšeniu
bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci,
- vykonávanie interných auditov vo zverenej oblasti, odstraňovanie nedostatkov,
- komunikácia s ostatnými oddeleniami a centrálou v Rakúsku,
- tvorba vnútorných predpisov a procedúr v oblasti BOZP, OPP a Environmentu,
- komunikácia s PZS,
- zodpovednosť a starostlivosť o systém ochrany životného prostredia v spoločnosti (odpad, vzduch, voda, chemické látky)
- sledovanie legislatívnych zmien a ich implementácia do praxe,
- komunikácia s dodávateľmi a štátnymi orgánmi,
- riešenie úloh a problémov týkajúcich sa ochrany ŽP, príprava a implementácia preventívnych opatrení,
- spracovanie žiadostí v rámci odpadov, tvorba pravidelných správ a reportov,
- evidencia odpadov a nádob určených na odpad, označovanie nádob
- plánovanie a organizácia vývozu odpadov (objednanie, balenie, dokumentácia),
- príprava a účasť na externých auditoch v oblasti ŽP,
- vyhodnocovanie nákladov na likvidáciu odpadov,
- tvorba reportov

Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
13. plat – 1 plat navyše v priebehu aktuálneho roka
Cestovný príspevok za každý odpracovaný deň (2,20€ - 8,80€/deň)
Odmena za odporúčanie kandidáta
Odmeny za zlepšovacie návrhy
Stravné v hodnote 4,20 €
Mesačné prémie do výšky 150€
Podiel na zisku spoločnosti
Jazykové kurzy bezplatne pre zamestnancov v priestoroch firmy (angličtina, nemčina)
Vianočné odmeny
Multisport karta
Ovocné dni
Organizácia športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny
Odborné školenia
Milý a priateľský kolektív :)

V súvislosti s týmto výberovým konaním spoločnosti Slomatec, s.r.o , IČO: 35 928 867, Tehelňa 20, 841 07 Bratislava, vystupujete ako dotknuté osoby podľa čl.13 Nariadenia EP a Rady EÚ 2016/679. Poskytnutie údajov na účel výberového konania je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl.6, odst.1, písm.b) všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov- neposkytnutie osobných údajov na uvedený účel znemožňuje účasť na výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ vzdelanie technického smeru (zameranie environment, BOZP)

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- VŠ vzdelanie so zameraním na ochranu ŽP alebo bezpečnosť,
- osvedčenie bezpečnostného alebo autorizovaného bezpečnostného technika a technika požiarnej ochrany.
- skúsenosti v danej oblasti vo výrobnej spoločnosti aspoň 3 roky,
- samostatnosť, zodpovednosť, proaktívny prístup k práci
- tímový hráč,

Slomatec, s.r.o., sa zaoberá výrobou dielov karosérií pre automobilový priemysel. Patrí do skupiny Magna, ktorá je popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 321 divíziami a 102 vývojovými centrami, ktoré pôsobia v 29 krajinách sveta. Zamestnáva viac ako 170 000 zamestnancov so zámerom dodávať pre našich zákazníkov produkty najvyššej kvality za podpory inovatívnych procesov a World Class Manufacturing.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov