Pridať inzerát

Zmenový údržbár

Slomatec, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 225,74 - 1 803,46 EUR/mesiacVýška mzdy závisí aj od skúseností vybraného kandidáta. Ku mzde prináleží aj 13. plat vo forme letného a zimného bonusu + mesačné prémie do 150€
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy:
- odborné prevádzanie opráv robotických, zváracích a nitovacích zariadení
- diagnostika a odstraňovanie porúch robotických, zváracích a nitovacích zariadení (opravy mechanických, elektornických časti strojov)
- prestavovanie a nastavovanie robotických, zváracích a nitovacích zariadení
- nadstavovanie pozícií a kvality zvarov
- manipulácia a korekcia v programe zariadení
- evidencia náhradných dielov
- práca na 2, neskôr na 3 zmeny

Našim zamestnancom ponúkame zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti a množstvo benefitov:
- 13. plat t.j. 1 plat navyše v prebehu aktuálneho roka,
- stravné nad rámec zákona,
- cestovný príspevok za každý odpracovaný deň,
- podieľ na zisku spoločnosti,
- vianočný finančný príspevok,
- odmeny za zlepšovacie návrhy, za odporučenie vybraného kandidáta
- príspevok pri sobáši, narodení dieťaťa, narodeninový príspevok,
- deň voľna a finančný príspevok pri pracovnom jubileu,
- odmena za odporúčanie úspešného kandidáta vo výberovom procese,
- ovocné dni, pitný režim,
- odmena za zlepšovacie návrhy,
- jazykové kurzy (nemčina, angličtina) bezplatne pre všetkých zamestnancov,
- športovo-zábavné podujatia pre zamestnancov a ich rodiny,
- skvelý kolektív a priateľská atmosféra :)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2021 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

, technické, elektrotechnické, strojárske

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

údržba robotických, zváracích a nitovacích zariadení

Počet rokov praxe

2

- znalosť opráv výrobných zariadení, výkresovej dokumentácie,
pneumatiky, hydrauliky, základné znalosti riadiacich systémov
- pokročilé skúsenosti v odstraňovaní chýb Kuka zváracích zariadení a nitovacích zariadení
- základné schopnosti v Simatic Step 7
- výhoda absolvovaného školenia Fronius (nie je však podmienkou)

Slomatec, s.r.o., sa zaoberá výrobou dielov karosérií pre automobilový priemysel. Patrí do skupiny Magna, ktorá je popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 321 divíziami a 102 vývojovými centrami, ktoré pôsobia v 29 krajinách sveta. Zamestnáva viac ako 170 000 zamestnancov so zámerom dodávať pre našich zákazníkov produkty najvyššej kvality za podpory inovatívnych procesov a World Class Manufacturing.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Šabíková
E-mail: poslať životopis