Pridať inzerát

Projektový manažér na divízii Hlavná výroba

Slavia Production Systems a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slavia Production Systems a.s., Detva
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy - výsledný plat v závislosti od pracovných skúseností
  • Termín nástupu: Ihneď, resp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a kalkulácia nákladov, vypracovanie cenovej ponuky
Komunikácia so zákazníkom
Vedenie projektov a realizačných teamov
Kontrola rozpočtu a nákladov projektu
Doprovod pri nábehu výroby, odovzdanie projektu

pracovný pomer v stabilnej strojárskej spoločnosti so zahraničnou majetkovou účasťou
zaujímavá práca s možnosťou perspektívneho odborného rastu
nástupné školenia
osobné výhody v rámci sociálneho programu spoločnosti
stravovanie v areáli spoločnosti,
príspevok na kultúrne a športové podujatia, rekreáciu
mzdové zvýhodnenie pri životných a pracovných jubileách
príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
možnosť jazykového vzdelávania - firemné jazykové kurzy
platové podmienky zohľadňujúce vzdelanie, odb. vedomosti a praktické skúsenosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie so zameraním na strojársku výrobu

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

výroba zváracích a ustavovacích prípravkov pre automobilový, letecký priemysel, priemysel stavebných strojov, poľnohospodárstvo, železničnú dopravu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov