Pridať inzerát

Montážnik - elektro

Slavia Production Systems a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Detva
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 500 EUR/mesiaczákladná mzda + prémie +mzda pri príležitosti letných dovoleniek, +mzda pri príležitosti obdobia vianočných sviatkov
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektrická a pneumatická montáž komponentov v zákazkovej strojárskej výrobe.
Montáž elektro prvkov a zariadení.
Zapájanie jednotlivých komponentov podľa dokumentácie a výrobnej objednávky.
Vizuálna kontrola všetkých zapojených komponentov.
Realizácia, nastavenie a uvádzanie zariadení do prevádzky.
Vykonávanie práce na základe pokynov priameho nadriadeného.
Udržiavanie pracoviska v čistote.

Ponúkame:
pracovný pomer v perspektívnej medzinárodnej spoločnosti , ktorá je súčasťou skupiny Chropyňská Group a.s.
zmysluplnú prácu s modernými strojmi a softvérmi v príjemnom prostredí
možnosť osobného rozvoja a ďalšieho odborného rastu
zaujímavé finančné ohodnotenie, motivačné odmeňovanie
nástupné školenia
výhody v rámci sociálneho programu spoločnosti

V prípade záujmu o pracovnú pozície zašlite svoj profesijný životopis s motivačným listom na adresu firmy , resp. na e-mail : personalne@slaviaps.sk
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vyučený v odbore

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatný elektrotechnik § 22.
Orientácia vo výkresovej dokumentácii.

výroba zváracích a ustavovacích prípravkov pre automobilový, letecký priemysel, priemysel stavebných strojov, poľnohospodárstvo, železničnú dopravu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dúbravy, Areál PPS 48
962 12 Detva