Pridať inzerát

Admin internetového obchodu

sladučkéovocie s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.mzda je základná , po zaučení zvýšenie mzdy, pri plnení úloh odmeny a osobné ohodnotenie.
  • Termín nástupu: 15.11.2020
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si ŠTUDENT vysokej školy s technickým zameraním, kreatívny, samostatný a rád pracuješ na PC? Hľadáme práve teba! Práca sa dá vykonávať z pohodlia domova, je nutnosť byť k dispozícií v určité dni aj doobeda. Úlohou je komunikácia so zákazníkmi , poskytovanie informácii o rozvoze, plánovanie trasy v programe na to určenom, spracovanie objednávok, práca z domu nie je potrebné dochádzanie - zaučenie prebieha v Dolných Vesteniciach, tiež je potrebné raz za mesiac prísť na pracovnú poradu práve do Dolných Vesteníc.

odmeny, zľava na firemný sortiment , flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Všetky informácie zašleme mailom, stačí nás kontaktovať .
Životopisy prijímame len na mail praca@sladuckeovocie.sk

Životopisy poslané na iné mailové adresy alebo FB nebudú spracované !! Kontaktujeme len vybraných uchádzačov !!

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

informačné technológie, web

samostatnosť
ochota pracovať

Naša spoločnosť prevádzkuje rozvoz čerstvého ovocia a zeleniny výsostne Slovenského pôvodu a vrámci územia Slovenskej republiky.

Adresa spoločnosti

Sladučké ovocie
Obrancov mieru 322/26
972 23 Dolné Vestenice