Pridať inzerát

Pracovník v sklade

sladučkéovocie s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné Vestenice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacSamozrejmosťou sú odmeny a stravné. Mzda závisí od pracovného pomeru
  • Termín nástupu: 15.12.2020
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čakáme práve na teba ! Naša spoločnosť ponúka pracovnú pozíciu v sklade. Ide o prípravu objednávok podľa rozpisu pre následný rozvoz. Tiež treba tovar naskladniť správne uložiť a usporiadať v sklade- základy skladového hospodárstva, vedenie skladu, kontrola skladových zásob. Preto hľadáme samostatnú zodpovednú a fyzicky zdatnú osobu. Výkon práce je v Dolných Vesteniciach. Jedná sa o prácu na živnosť, TPP alebo na dohodu v rozsahu 4-8 hodín denne, podľa druhu pracovného pomeru .

Odmeny mesačné aj ročné , zľavy na všetok firemný sortiment vo výške 20%

Všetky podrobné informácie Vám zašleme prostredníctvom mailu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť
Zodpovednosť
Ochota pracovať

Naša spoločnosť prevádzkuje rozvoz čerstvého ovocia a zeleniny výsostne Slovenského pôvodu a vrámci územia Slovenskej republiky.

Adresa spoločnosti

Sladučké ovocie
Obrancov mieru 322/26
972 23 Dolné Vestenice

Kontakt

Kontaktná osoba: Dalibor Cvopa
E-mail: poslať životopis