Pridať inzerát

Elektrotechnik - Stavbyvedúci

SLÁDEK a syn - Elektroinštalácie s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestie Slobody 1900/64, Púchov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie prípravy elektro-montáže, kontrola projektovej dokumentácie, spracovanie cenových ponúk, verejných súťaží, vyhľadávanie subdodávateľov, uzatváranie zmlúv, komunikácia s dodávateľmi a klientami, objednávanie tovaru a zodpovednosť za skladové zásoby, riadenie a kontrola elektromontážnych skupín.

Pravidelný mesačný príjem, platby do soc. a zdravotných poisťovní...

Práca v zabehnutej spoločnosti pôsobiacej na trhu elektroinštalačných prác 28 rokov. Znalosť AJ nie je podmienkou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2022 (ostáva ešte 84 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, energetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
CENKROS - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Technické znalosti v oblasti "elektroinštalácie" nutné, komunikatívne, riadiace schopnosti, samostatné rozhodovanie potrebné.

SLÁDEK a syn, s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na trhu stavebných a elektroinštalačných prác so sídlom v Púchove. Od svojho vzniku v roku 1994 sa vypracovala na jedného z najvýznamnejších dodávateľov v regióne a taktiež sa úspešne presadzuje na slovenskom i na európskom trhu. Pracujeme na veľkom množstve projektov a našou prvoradou snahou je maximálna ústretovosť a flexibilita pri riešení často špecifických potrieb našich zákazníkov. Poskytujeme efektívne riešenia pre montáž elektroinštalácií a svetelných systémov s dodržiavaním a využívaním najnovších trendov v oblasti elektrotechniky a energetiky. Rovnaký dôraz kladieme na kvalitu našej práce a v neposlednom rade aj na jej cenu. V roku 1997 bola založená sesterská spoločnosť SLÁDEK a syn - Elektroinštalácie, s.r.o., ktorá rozširuje spektrum vykonávaných činností o veľkosklad a maloobchodnú predajňu elektroinštalačného materiálu, svietidiel a podnikateľské priestory v novovybudovanom polyfunkčnom objekte.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov