Pridať inzerát

Pracovník pre výrobu hudobných nástrojov

SL-PROJECT, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Elektrárenská 1, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiacOdmeny za vykonanú prácu a profesný rast.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na túto pozíciu hľadáme uchádzača, ktorý bude finalizovať mosadzné hudobné nástroje pred lakovaním a to spôsobom leštenia a odstraňovania nedostatkov po predchádzajúcich úkonoch. Práca sa vykonáva rôznymi metódami a postupmi pomocou leštiacich či brúsnych pást a kotúčov. Práca sa vykonáva väčšinou v sede.

Pracuje sa v malom kolektíve a povaha práce má umelecký charakter. V spojení s precíznosťou a umom tak vytvárame unikáty, ktoré slúžia pre našich zákazníkov ako hudobný nástroj pre veľa rokov použitia a hrania. Ponúkame príjemné prostredie a stabilnú prácu výhradne v pracovné dni pri jednosmennej prevádzke.

V prípade záujmu Nás neváhajte kontaktovať pre doplňujúce otázky a vyhovujúci uchádzači budú pozývaní na pohovor priamo v prevádzke a to osobitne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Nezáleží

Počet rokov praxe

0

Do všetkých prác bude pri nástupe zamestnanec zaškolený, preto je dôležité mať chuť učiť sa novým veciam a vedieť pracovať rukami.

Spoločnosť SL-PROJECT s.r.o., je mladá spoločnosť špecializovaná na výrobu mosadzných dychových hudobných nástrojov s dlhoročnou tradíciou na celosvetovom trhu. Jej pôsobenie na Slovensku je zamerané na povrchovú úpravu a výrobu hudobných nástrojov pre európsky trh, plnenie špeciálnych požiadaviek zákazníkov, vývoj nových prototypov a technologických postupov pri výrobe.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Elektrárenská 1
83104 Bratislava