Pridať inzerát

Programátor GIS aplikácií (React / Node.js), home office

SKYMOVE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 - 30 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme React / Node.js programátora / programátorku na dlhodobú spoluprácu v oblasti vývoja GIS softvéru. Pracovať môžeš kľudne z domu, ale radi ťa občas uvidíme aj u nás v kancelárii. Prioritne budeš pracovať na frontende (React), ale mal by si mať skúsenosti aj s vývojom na backende (Node.js). Viac informácii o tom čo robíme nájdeš na www.skymove.sk.

Home office, HW, Flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

viac informácií na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, geoinformatika

Ostatné znalosti

React - Pokročilý
NodeJS - Základy
TypeScript - Základy
SQL - Mierne pokročilý
GIT - Základy

Výhodou je znalosť GraphQL, OpenLayers, Docker, skúsenosť s implementáciou mapových služieb (WMS, WMTS, WFS a pod), Google Cloud Platform, skúsenosť s GIS, chuť učiť sa a byť spoľahlivý.

Primárne sa venujeme komplexnej agende v oblasti priestorových údajov, od ich zberu, analýzy až po tvorbu aplikácií.
www.skymove.sk