Pridať inzerát

Specialista zákaznických služeb

SKY SELECT INT.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-Smichov, Smíchov, Praha 5, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 1 400 EUR/měsíc13. plat bonusy a prémie
  • Termín nástupu: Březen

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat pro mezinárodní společnost poskytující globální asistenční, bezpečnostní a zdravotnické služby milionům klientů po celém světě?

Pokud rádi komunikujete, máte výbornou angličtinu a chcete ji denně používat v práci, pak nás kontaktujte a pošlete vaše CV v anglickém jazyce.

Jaká bude vaše pracovní náplň?

- Denní komunikace s klienty v AJ
- Komunikace se zdravotnickými zařízeními po celém světě, která poskytují potřebnou zdravotní péči
- Zajišťování organizační podpory klientům v situacích, které vyžadují odbornou zdravotní péči
- Práce v interním systému a zaznamenávání všech informací dle nastavených procesů

Co očekáváme od Vás?

- Znalost anglického jazyka slovem i písmem
- Velmi dobré komunikační schopnosti, aktivní naslouchání a empatii
- Loajalitu a ochotu pomáhat lidem v nouzi
- Systematický, organizovaný a pozitivní přístup ke klientům
- Zkušenosti se zákaznickým servisem jsou vítány

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Benefity – např. týden dovolené navíc, sick days, stravenky
- Moderní kanceláře velmi dobře dostupné MHD – Praha Smíchov

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pojišťovnictví kromě povinného sociálního zabezpečení

Společnost poskytuje globální asistenční, bezpečnostní a zdravotnické služby milionům klientů po celém světě

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

Zákaznický služby

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Velmi dobré komunikační dovednosti, jedná se o
zodpovědnou práci ve velmi přátelském multikulturním prostředí s každodenním používáním angličtiny

SKY SELECT INT., s.r.o. je personálně - poradenská společnost s dlouholetou zkušeností v obsazování zejména specializovaných technických a manažerských pozic v oblasti průmyslu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.