Pridať inzerát

Referent zákazníckej podpory v Šamoríne

SKY Medical, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šamorín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy závislosti od skúsenosti kandidáta. 13.plat podľa výsledkov.
  • Termín nástupu: 01.09.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prijem a spracovanie objednávok tovaru
- Vystavovanie dodacích listov, faktúr a ostatných súvisiacich dokladov
- Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie s klientom
- Objednávanie prepravy, komunikácia s prepravnou spoločnosťou
- Aktívna komunikácia so zákazníkmi ohľadom vybavenia objednávok, starostlivosť o existujúcich klientov
- Komplexná administratívna podpora obchodnému manažérovi
- Príprava zmlúv, propagačných materiálov, tvorba cenníkov
- Výpomoc na oddelení nákupu
- Vykonávanie administratívnych úkonov a vedenie evidencií súvisiacich s pracovnou pozíciou
- Aktívna denná práca v ERP systéme

Unikátna príležitosť stáť sa súčasťou firmy pôsobiacej v oblasti zdravotníckych pomôcok. Transferujeme na Slovensko svetové technológie na výrobu ZP a súčasne vyvíjame vlastné produkty.

- Zázemie stabilnej spoločnosti v oblasti zdravotnickej výroby
- Práca v spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
- Práca v dynamickom tíme medzinárodnej spoločnosti (angličtina na dennej báze)
- Príjemné klimatizované pracovné prostredie
- Flexibilný pracovný čas
- Mobilný telefón
- Notebook
- Jednorazové príspevky (pri uzavretí sobáša, narodení dieťaťa, atď)
- Nie sme súčasťou korporátu

Na osobný pohovor budú pozvaní uchádzači, spĺňajúci požiadávky spoločnosti. Uvedená základná zložka mzdy je minimálna. Môže byť navyšená úmerne skúsenostiam kandidátov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2022 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
ERP - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Customer care

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť a zodpovedné riešenie zverených úloh
- precíznosť, zmysel pre detail
- schopnosť nastaviť si priority
- dobré komunikačné schopnosti
- proaktívny prístup k práci

Sky Medical a.s. je technologický startup, ktorý sa zaoberá výlučne zdravotníckými pomôckami. Spoločnosť pôsobí v oblasti výroby jednorazových zdravotníckych pomôcok a poskytovania poradenských služieb v oblasti podnikania na trhu so zdravotníckymi pomôckami. Sky Medical a.s. je multikultúrna spoločnosť so zahraničným kapitálom. V spoločnosti vládne neformálna atmosféra čo vytvára predpoklad vybudovania mladého dynamického tímu ľudí, ktorých práca baví. Od členov nášho tímu očakávame kreativitu, nadšenie a samostatné myslenie.
Ak ťa baví kreatívna práca s inovatívnymi technológiami v zriedkavej pre Slovensko oblasti podnikania a neobmedzenými možnosťami osobného rozvoja, tento job je ideálny pre teba!
www.med-sky.com